Antek Królikowski jako znany polityk w nowym filmie Patryka Vegi! Zagra w homoseksualnym wątku

Antoni Królikowski i Janusz Chabior na planie filmu Patryka Vegi "Polityka"
Fotografia: Instagram/Antoni Królikowski

Patryk Vega z reguły tworzy bardzo kontrowersyjne filmy. Teraz jednak rzucił wyzwanie samemu sobie. Reżyser zamierza rozliczyć się z politykami, a najnowsza zapowiedź jego filmu jest bardzo mocna. 

Patryk Vega znany jest z tego, że rozlicza się w swoich produkcjach z różnymi grupami społecznymi i zawodowymi. Tak już było ze Służbami Bezpieczeństwa, z lekarzami, farmaceutami, policjantami, a teraz czas na naprawdę mocny materiał. Patryk Vega postanowił rozliczyć się z... politykami! Na Instagramie reżyser opublikował fragment sceny przedstawiającej dwóch polityków w dwuznacznej sytuacji. Ta zapowiedź jest naprawdę mocna!

Zobacz także: Maciej Stuhr potwierdził, że zagra w nowym filmie Patryka Vegi

Antek Królikowski zagra w "Polityce"

Jeżeli wydawało ci się, że "Botoks" był mocnym filmem, szykuj się na prawdziwą petardę! Patryk Vega postanowił rozliczyć się z politykami i, sądząc po zapowiedziach filmu "Polityka", nie zważa na konwenanse. 

Reżyser w wywiadach opowiadał, że ma zamiar ukazać polityków z ich prywatnej strony. Dodał też, że jeden z wątków będzie homoseksualny. Sądząc po najnowszej zapowiedzi, wiemy który. 

W wideo, które pojawiło się na profilu Vegi, występują Antek Królikowski oraz Janusz Chabior

Poznajecie tych dwóch panów - napisał pod filmikiem na Instagramie.

Ich postacie wzorowane są na dwóch znanych politykach: Antonim Macierewiczu i Bartłomieju M. Bohaterowie filmu tańczą wtuleni w siebie. Następnie Chabior głaszcze Królikowskiego po nodze.

Przez 18 miesięcy prowadziłem dokumentację, rozmawiałem z wieloma politykami. Oni opowiedzieli mi o kulisach tej relacji. Dlatego pokażę w filmie fascynację między ministrem a jego podwładnym. W moim filmie nie przez przypadek postać ministra ma fetysz na punkcie męskich łydek i kostek. Po prostu je uwielbia - mówił Vega w rozmowie z "Faktem".

Niektóre wątki z pewnością są fikcją artystyczną, ten film jednak bez wątpienia będzie jedną z najmocniejszych produkcji w polskim kinie. Czekacie na niego?

Zobacz także: Patryk Vega bez koszulki pokazuje nowe tatuaże. "Metamorfoza roku"

Te filmy zdaniem Polaków były najlepsze w 2018 roku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów