Pamiętacie Kubę z "Hotel 52"? Aktor, który go grał zmienił się nie do poznania. Jak dziś wygląda?

Katarzyna Leszczyńska 19.02.2018
Paweł Tomaszewski jako Kuba w "Hotel 52"
Fotografia: EAST NEWS

Paweł Tomaszewski grał Kubę w serialu "Hotel 52" w latach 2010-2013. Od tego czasu bardzo się zmienił. Jak dziś wygląda?

Hotel 52” był serialem, który gościł na ekranach w polskich domach w latach 2010-2013. Główne role w produkcji grali Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka oraz Rafał Królikowski. Niemalże w każdym odcinku pojawiał się też boy hotelowy Kuba, w którego postać wcielał się Paweł Tomaszewski. Choć aktor później jeszcze występował w różnych produkcjach, wielu widzów kojarzy go przede wszystkim z rolą w „Hotelu 52”.

Zobacz także: Magdalena Kumorek zagrała w "Przepisie na życie", a potem zniknęła z show-biznesu. Jak dziś wygląda?

Trzeba przyznać, że Tomaszewski od swojego występu w serialu bardzo się zmienił. Obecnie ma 34 lata, zarost i często pojawia się w okularach. Wciąż stara się jednak pojawiać w filmach i serialach. Najgłośniejszymi produkcjami, w jakich w ostatnich latach brał udział były: „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Amok” oraz „Miasto 44”.

Ostatnio aktor opublikował na swoim Instagramie zdjęcie ze znanymi przyjaciółmi: Piotrem Roguckim i Magdaleną Lamparską. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zestawił ich wspólne fotografie z roku 2011 i obecne. Na zdjęciu wyraźnie widać, jak bardzo się zmienił. Metamorfozie uległ również Rogucki. Najmniej z całej trójki zmieniła się Magdalena Lamparska.

Zobacz także: Jak dziś wygląda nieśmiały Oscar z filmu "Chłopaki nie płaczą"? Wojciech Klata ma już 41 lat

Piotr Rogucki, Magdalena Lamparska, Paweł Tomaszewski
Fotografia: Instagram/Paweł Tomaszewski

Zobaczcie więcej zdjęć aktora. Jak dziś wygląda Paweł Tomaszewski?

Paweł Tomaszewski
Fotografia: Instagram/Paweł Tomaszewski
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów