Jako dziewczynka grała Kasię w "Plebanii". Obecnie ma 24 lata i wyrosła na piękną kobietę

Katarzyna Leszczyńska 12.02.2018
Jak dziś wygląda Kasia z "Plebanii"?
Fotografia: YouTube/Jan Cieplak

Weronika Parys w "Plebanii" zaczęła grać, gdy miała 5 lat. W 2010 wycofała się z show-biznesu. Jak dziś wygląda?

Weronika Parys zadebiutowała na ekranach polskich telewidzów w serialu „Plebania”. Jako Kasia Cieplak, córka głównej bohaterki, Krystyny, zyskała ogromną sympatię publiczności. W serialu była od samego początku, czyli 2000 roku. Miała wówczas zaledwie pięć lat. I choć „Plebania” zakończyła się w 2012 roku, Weronika zrezygnowała z gry w serialu dwa lata wcześniej, a jej miejsce zajęła znana z „Rodzinki.plOlga Kalicka.

Zobacz także: Była jedną z gwiazd serialu "Plebania". Potem zniknęła z mediów. Jak dziś wygląda Małgorzata Teodorska?

W tym roku Weronika Parys skończy 24 lata. Po odejściu z serialu postanowiła zrezygnować z kariery aktorskiej. Jak sama twierdzi, „Plebania” była zaledwie jej przygodą w tej dziedzinie, choć dziesięcioletnią. Z serialu zrezygnowała przede wszystkim ze względu na natłok obowiązków. Weronika postanowiła zająć się fotografią. Zdjęcia przez nią wykonywane można podziwiać na Facebooku.

Zaczęłam grać w „Plebanii”, gdy miałam 5 lat i przez długi czas było to naprawdę niesamowitą przygodą i porządną szkołą życia. Jednak muszę przyznać, że z czasem zaczęło być to uciążliwe. Nagrania po szkole i w weekendy, bardzo ograniczony kontakt ze znajomymi. (…) Prowadzę teraz „normalne” życie, w którym nikt nie zatrzymuje mnie na środku ulicy pytając „Co się będzie dalej działo”. Fotografią zajmuję się hobbystycznie, studiuję dziennikarstwo ze specjalnością fotograficzną i pracuję jako lektor języka angielskiego. Nie planuję już pojawiać się w żadnych produkcjach – powiedziała Weronika w rozmowie z portalem Fakt24.pl.

Pamiętacie ją z "Plebanii"?

Kasia "Plebania"
Fotografia: YouTube/Jan Cieplak

Jak dziś wygląda Kasia z "Plebanii"?

Zapewne zatem mało prawdopodobne jest to, że jeszcze kiedyś zobaczymy Weronikę Parys w jakiejś produkcji telewizyjnej lub filmowej. Na pewno jednak zapamiętamy ją z jej postaci w „Plebanii”. Jak obecnie wygląda Weronika Parys?

Zobacz także: Jak dziś wygląda Wojtuś z "Rodziny Zastępczej"? Dziś ma 22 lata i z trudem można go poznać

Weronika Parys
Fotografia: Facebook/Weronika Parys
Weronika Parys
Fotografia: Facebook/Weronika Parys
Weronika Parys
Fotografia: Facebook/Weronika Parys
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów