To prawdziwy powód, dla którego Kevin został sam w domu? Na ten szczegół jednej sceny nikt wcześniej nie zwrócił uwagi

Katarzyna Leszczyńska 22.11.2017
Screen z filmu "Kevin sam w domu"
Fotografia: YouTube/Movieclips

Zaskakujące odkrycie internautów. 

Wielkimi krokami zbliżają się święta. Czas więc powoli odkurzać filmy idealne na ten okres. Najpopularniejszym z nich jest oczywiście „Kevin sam w domu”, bez którego nie może obejść się żadne Boże Narodzenie. W tym roku jednak będziemy go oglądać zupełnie inaczej niż dotychczas. Wszystko ze względu na zaskakujące odkrycie internautów.

Na portalu Reddit.com jeden z internautów opublikował film, na którym widać, jak ojciec Kevina wyrzuca jego bilet do kosza na śmieci. Chodzi o moment w filmie, kiedy cała rodzina rzuca się do wytarcia rozlanego przez chłopaka mleka. Wówczas, wraz z serwetkami, Peter McCallister pozbył się biletu Kevina.

Bilet "Kevin sam w domu"
Fotografia: Źródło: Imgur.com

Teorie spiskowe internautów

Fani filmu oczywiście zaczęli snuć teorie spiskowe na ten temat. Zdaniem niektórych zabieg twórców filmu był celowy. Inni uważają, że to wpadka i bilet został wyrzucony przez przypadek. Zdaniem niektórych Peter celowo nie chciał, żeby chłopak poleciał z nimi do Paryża. Konsekwencje całej sytuacji są oczywiście doskonale nam znane – Kevin został sam w domu i musiał stawić czoła groźnym złodziejom.

Internauci przyznają, że teraz będą patrzeć na film zupełnie inaczej. Jak zapewne reszta jego fanów, którzy zapoznali się z nowym obliczem tej sceny.

Facet, którego stać na zagraniczne święta dla całej rodziny na pewno bardziej by zadbał o organizację takiego wyjazdu – napisał jeden z użytkowników Twittera.

To straszne. Już nigdy nie będziemy patrzeć na ten film w ten sam sposób – dodał inny internauta.

Poniżej cała scena, wokół której rozgorzało zamieszanie. Na pewno będziemy teraz ją czujniej oglądać, a świąteczne oglądanie „Kevina samego w domu” nie będzie już takie samo. 

Kevin sam w domu
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów