Bradley Cooper i Lady Gaga wystąpią na Oscarach! Aktor jest tym przerażony

Lady Gaga w białej sukni i Bradley Cooper w garniturze na gali w Los Angeles
Fotografia: Turner Images/PictureLux/agefotostock/East News

Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewają na 91. gali rozdania Oscarów. Wykonają na żywo utwór "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy". Bradley ma w związku z tym ogromną tremę.

Lady Gaga i Bradley Cooper wciąż promują swój film, "Narodziny gwiazdy". Ścieżka dźwiękowa z tej produkcji robi furorę! Została nagrodzona nagrodą BAFTA 2019. Wspólny utwór Bradleya i Lady Gagi, "Shallow", jest natomiast nagradzany wieloma prestiżowymi statuetkami. Ostatnio wygrał Złoty Glob 2019 oraz nagrodę Grammy 2019. Otrzymał też nominację do Oscarów 2019. Z tej okazji Bradley Cooper i Lady Gaga mają wystąpić na 91. gali rozdania Oscarów.

Zobacz także: Oscary 2019 już za chwilę! Sprawdź, gdzie obejrzeć galę!

Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpią na gali

O tym, że Lady Gaga i Bradley Cooper na żywo zaśpiewają podczas gali utwór "Shallow" poinformowała Amerykańska Akademia Filmowa na swoim koncie na Twitterze. Fani filmu "Narodziny gwiazdy" oraz tego duetu są oczywiście zachwyceni tym pomysłem. Nie jest to z resztą nic nowego - co roku swoje utwory prezentują nominowani w kategorii "najlepsza piosenka". 

Okazuje się jednak, że Bradley Cooper nie podziela entuzjazmu fanów. Jak podają amerykańskie media, aktor, dla którego "Narodziny gwiazdy" są reżyserskim debiutem, jest przerażony tym, że musi zaśpiewać na żywo na gali. Ma ogromną tremę w związku z tym.

To absolutnie przerażające! Pomyślałem: dlaczego? Chyba życzę sobie śmierci - powiedział aktor w jednym z wywiadów.

Z pewnością będzie to ogromne wyzwanie dla aktora. Choć Bradley śpiewał już tę piosenkę na żywo z Lady Gagą, gala rozdania Oscarów jest bardzo prestiżowa i transmitowana na całym świecie. Nie wspominając już o tym, że do tej pory występował na niej jedynie w roli aktora. Będzie musiał też zaśpiewać przed swoimi kolegami z branży filmowej. 

Zobacz także: "Green Book" to faworyt do zdobycia Oscara 2019! [RECENZJA]

My trzymamy kciuki za "Shallow"! Oto utwory, które otrzymały nominację do Oscara 2019 za najlepszą piosenkę:

  • "When w cowboy trades his spurs for wings" z "Ballada o Busterze Scruggsie"
  • "All The Stars" z "Czarna Pantera"
  • "The Place Where Lost Things Go" z "Marry Poppins powraca"
  • "I'll Fight" z "RGB"
  • "Shallow" z "Narodziny gwiazdy"

Który z nich jest waszym faworytem? 

Zobacz także: "Faworyta" - teatr kobiet na ekranie [RECENZJA]

O tym, jaki film był najlepszy w minionym roku, przekonamy się już wkrótce. A jak wyglądali laureaci w innych latach? Te filmy zyskały już miano kultowych!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów