W sieci pojawiła się usunięta scena z "Wrednych dziewczyn". Stawia główną bohaterkę w zupełnie innym świetle

Anna Respondek 07.12.2017
"Wredne dziewczyny"
Fotografia: Materiały promocyjne

Fragment rzuca nowe światło na postać graną przez Lindsay Lohan. 

Film "Wredne dziewczyny" z 2004 roku odniósł wielki sukces, który zapewnił głównym bohaterkom, w tym Lindsay Lohan, Rachel McAdams i Amandzie Syfried rozpoznawalność. Pomimo tego, że od premiery minęło 13 lat nadal wiele młodych dziewczyn uważa, że to jedna z najfajniejszych komedii obyczajowych dla nastolatek. 

W produkcji pojawiło się wiele zabawnych scen, a główny wątek filmu "kręcił się" wokół skompromitowania wrednej Reginy, która pomiatała innymi ludźmi i była typową "królową" szkoły. Główna bohaterka Candy, grana przez Lindsay Lohan, wraz z parą klasowych outsiderów Janice i Damianem, którzy wymyślili cały spisek, starali się na wszelkie sposoby zaszkodzić klasowej "koleżance".

Wygląda jednak na to, że Candy nie była aż tak niewinna, jak się na początku wydawało. W sieci pojawiła się usunięta z filmu scena, która pokazuje główną bohaterkę w nowym świetle. Czyżby była bardziej przebiegła niż myśleli miłośnicy filmu? Jak widać na wideo Candy, która początkowo chciała, aby tacka z jedzeniem wylądowała na wrednej koleżance, kiedy jej plan nie wypali, do ośmieszenia Reginy wykorzystała niczego nieświadomą Karen. 

Wielu fanów produkcji stwierdziło, że scena powinna pozostać w filmie, ponieważ dzięki temu jeszcze bardziej "znienawidziliby" śmiejącą się Reginę. 

Szkoda, że nie zostawili tej sceny.

Regina była okropna, śmiejąc się z Karen - pisali.

Wam również zrobiło się żal Karen? ;)

giphy-tumblr (2)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów