"Opowieść podręcznej" wraca z 3. sezonem! Znamy datę premiery serialu na HBO GO!

Elisabeth Moss jako June w serialu "Opowieść podręcznej"
Fotografia: Hulu/Courtesy Everett Collection/East News

"Opowieść podręcznej" wraca z 3. sezonem! Już wiemy, o czym będzie opowiadać i kiedy odbędzie się premiera serialu na HBO GO!

"Opowieść podręcznej" to jeden z najlepszych seriali ubiegłych lat. Zyskał sympatię widzów na całym świecie i został nagrodzony wieloma prestiżowymi statuetkami. Dwa dotychczasowe sezony serialu cieszyły się ogromną popularnością. Trudno się dziwić zatem producentom, którzy zdecydowali się stworzyć 3. sezon serialu. Wiemy już, kiedy odbędzie się polska premiera 3. sezonu "Opowieści podręcznej" i gdzie będzie można go obejrzeć

Zobacz także: "Gra o Tron" 8: są już pierwsze reakcje po premierze! Zobacz opinie zagranicznych mediów

"Opowieść podręcznej" 3. sezon na HBO GO!

"Opowieść podręcznej" to produkcja Hulu. W Polsce do tej pory była emitowana przez Showmax, który już nie istnieje w naszym kraju. HBO publikowało dotychczasowe sezony z opóźnieniem. Teraz jednak nabyło prawa do nowego sezonu. W związku z tym 3. sezon "Opowieści podręcznej" na HBO GO pojawi się już 6 czerwca, dzień po światowej premierze.

Jak podaje Onet, 3. sezon "Opowieści podręcznej" będzie liczył 13 odcinków. Będzie opowiadał oczywiście o tytułowej podręcznej, June (Elisabeth Moss), która nadal buntuje się przeciwko Gileadowi. Władza republiki pozostaje nieubłagana i przeciw June pojawi się wiele przeciwności. Każdemu bohaterowi tego sezonu przyświecać będzie hasło: "Błogosławiona walka".

W nowym sezonie serialu ponownie wystąpią: Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Amanda Brugel, Ann Dowd, Samira Wiley, Bradley Whitford oraz Max Minghella. Twórcą produkcji pozostał Bruce Miller.

Zobacz także: Serial "Obsesja Eve" wraca na HBO GO z 2. sezonem!

"Opowieść podręcznej": o czym jest ten serial?

Większość z was już zapewne widziała choć kilka odcinków "Opowieści podręcznej". Pierwszy sezon to adaptacja książki Margaret Atwood, która została wydana w 1985 roku, jest jednak niezwykle aktualna do dnia dzisiejszego. Choć to serial science-fiction, wielu zauważyło w nim analogię do obecnej sytuacji społecznej i politycznej.

"Opowieść podręcznej" przedstawia historię Republiki Gilead, czyli totalitarnego społeczeństwa, które powstało na terenie Stanów Zjednoczonych. W obliczu katastrof ekologicznych i szybkiego przyrostu naturalnego zapanował w nim reżim, w którym władze traktują kobiety jako własność państwową. Niektóre z nich stały się własnością poszczególnych rodzin władców, którzy wykorzystują je do rodzenia dzieci.

2. sezon "Opowieści podręcznej" powstał już na podstawie scenariusza. Twórcy serialu, który zyskał ogromną popularność, postanowili wykorzystać to i na fali sukcesu stworzyć własną kontynuację opowieści Margaret Atwood. Teraz przyszedł czas na sezon 3. HBO GO przygotowało niespodziankę dla fanów serialu. Daje im możliwość zapoznania się przed premierą 3. sezonu z całą historią. Już 13 kwietnia na platformie ukaże się cały 2. sezon produkcji.

Zobacz także: "Gra o Tron: Ostatnia warta": Powstaje pełnometrażowy film dokumentalny na HBO

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów