"Opowieść podręcznej": premiera 2. sezonu serialu! Co wiemy o dalszych losach podręcznych?

Katarzyna Leszczyńska 25.04.2018
Opowieść podręcznej
Fotografia: YouTube/Hulu

"Opowieść podręcznej" to serial, który pokochały kobiety na całym świecie. Nadszedł czas premiery 2. sezonu serialu. Czy poruszy nasze serca jeszcze bardziej?

Powraca jeden z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych seriali. "Opowieść podręcznej" to ekranizacja powieści Margaret Atwood z 1985 roku, która dziś jest jeszcze bardziej aktualna. Serial stał się symbolem walki o prawa kobiet, która obecnie jest toczona na całym świecie. Dziś polska premiera drugiego sezonu "Opowieści podręcznej" w Showmaxie.

Zobacz także: Najlepsze seriale dla kobiet od Netflixa. O kobietach i dla kobiet

"Opowieść podręcznej" to serial doceniony nie tylko przez samą swoją tematykę. Jest też bardzo dobry technicznie, o czym świadczy wysyp prestiżowych nagród filmowych dla niego. Produkcja za ubiegły sezon zdobyła m.in. dwa Złote Globy oraz osiem statuetek Emmy. Czy drugi sezon opowieści podręcznej będzie równie dobry? O tym możemy się już przekonać. Zobaczcie zwiastun drugiego sezonu "Opowieści podręcznej". W poniższej galerii możecie zobaczyć, jak wiele wiemy już na temat kolejnej odsłony produkcji.

"Opowieść podręcznej 2" – oficjalny zwiastun

Zobacz także: Najlepsze seriale 2017 roku

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów