DiCaprio i Pitt w nowym filmie Tarantino. Mamy pierwsze wspólne zdjęcie!

Paulina Ermel 28.06.2018
Brad Pitt i Leonardo DiCaprio
Fotografia: East News

Na premierę "Once Upon a Time in Hollywood" musimy poczekać do przyszłego roku, ale DiCaprio i Pitta na we wspólnym kadrze możemy zobaczyć już teraz!

Latem 2019 roku do kin trafi najnowsza produkcja Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". Zapowiada się kolejny filmowy majstersztyk z niesamowitą obsadą. W filmie znanego reżysera zagrają m.in. Margot Robbie, Luke Perry, Al Pacino, Dakota Fanning, Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. Ten ostatni postanowił uchylić fanom rąbka tajemnicy i właśnie wrzucił do sieci pierwsze wspólne zdjęcie z... Bradem.

Zobacz także: Zagraniczne media donoszą o nowym związku Brada Pitta. "Podobieństwo do Angeliny uderzające"

Once Upon a Time in Hollywood

Zdjęcia do filmu, który będzie opowiadał o zmieniającym się w latach 60. XX wieku Los Angeles, ruszyły pełną parą. Film o przygodach gwiazdy westernu Ricka Daltona i jego kolegi Cliffa Bootha będzie miał światową premierę na początku sierpnia przyszłego roku - w rocznicę morderstw w willi Romana Polańskiego. Panowie, którzy nie mogą pogodzić się z opanowującą Amerykę kulturą hipisowską, wyjeżdżają do Włoch. A tam znajdą się w centrum dramatycznych wydarzeń.

Pierwszym wspólnym zdjęciem z planu pochwalił się sam Leonardo DiCaprio. Trzeba przyznać, że aktor niesamowicie zmienił się do roli.

Nie wiadomo jeszcze, kto wcieli się w postać Romana Polańskiego. Chodzą jednak słuchy, że Tarantino, po nakręceniu tego filmu, uda się na emeryturę. Czy jego ostatnie dzieło dorówna oscarowemu "Pulp Fiction"?

Zobacz także: Blake Lively i Leonardo DiCaprio byli parą. Nie uwierzycie, co aktorka mu wtedy przesyłała

Oto najlepsze filmy 2017 roku:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów