DiCaprio tańczący u Tarantino. Zobacz zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood"!

Leonardo DiCaprio jako Rick Dalton w filmie "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino
Fotografia: YouTube/Sony Pictures Entertainment

Premiera "Once Upon a Time in Hollywood" już tego lata! Zobacz zwiastun najnowszego filmu Quentina Tarantino, w którym występuje plejada gwiazd!

O tym, że Quentin Tarantino tworzy film o sekcie Mansona wiemy już od dłuższego czasu. W obsadzie znalazły się wielkie gwiazdy: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie. Również polski aktor, Rafał Zawierucha, dołączył do ekipy i wcieli się w postać Romana Polańskiego. Dopiero co poznaliśmy plakaty z filmu. Teraz przyszedł czas na oficjalny zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood"! Jesteśmy pod wrażeniem! Sprawdź, kiedy odbędzie się premiera filmu.

Zobacz także: Już jest oficjalny plakat filmu "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino

"Once Upon a Time in Hollywood": oficjalny zwiastun filmu

Akcja filmu osadzona będzie w 1969 roku. Najnowsza produkcja Tarantino opowiadać będzie historię aktora Ricka Daltona (Leonardo DiCaprio) oraz jego przyjaciela kaskadera Cliffa Bootha (Brad Pitt). Mężczyźni próbują odnaleźć się w przemyśle filmowym, który znacznie zmienił się podczas ich nieobecności w Hollywood. 

Rick zamieszkuje w luksusowej dzielnicy, gdzie jego sąsiadką będzie Sharon Tate (Margot Robbie), znana aktorka, której mężem jest polski reżyser Roman Polański (Rafał Zawierucha). Tate została zamordowana przez sektę Charlesa Mansona w sierpniu 1969 roku.

Oprócz głównych aktorów w produkcji pojawią się również inne znane nazwiska. Najnowszy film Quentina to prawdziwa plejada gwiazd! Na ekranie wystąpią również: Kurt Russell, Al Pacino, Dakota Fanning oraz Damian Lewis

Premiera "Once Upon a Time in Hollywood" odbędzie się 9 sierpnia. Już nie możemy się doczekać! Zwiastun filmu jest niesamowity! 

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić!

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów