Już jest oficjalny zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood", a w nim Zawierucha! Kiedy premiera filmu Tarantino?

Leonardo DiCaprio w filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood"
Fotografia: YouTube/Sony Pictures Entertainment

Światowa premiera "Once Upon a Time in Hollywood" za nami. Zagraniczni dziennikarze są zachwyceni filmem Tarantino, a my otrzymaliśmy oficjalny zwiastun.

W Cannes odbyła się oficjalna światowa premiera "Once Upon a Time in Hollywood". Z tej okazji też Quentin Tarantino zaprezentował oficjalny trailer swojego filmu. Możemy w nim zobaczyć oczywiście prawdziwą plejadę gwiazd, która wystąpi w filmie. I tak na ekranie pojawiają się m.in.: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie. Mówiono, że w produkcji zagra też polski aktor Rafał Zawierucha. Teraz te informacje się potwierdziły. Aktor pojawił się w zwiastunie!

Zobacz także: Światowa premiera "Once Upon a Time in Hollywood"! Tarantino apeluje do mediów 

"Once Upon a Time in Hollywood": zwiastun i premiera

Quentin Tarantino poprosił media obecne w Cannes o zachowanie embarga na recenzje i niepublikowanie spoilerów jego najnowszego filmu. Mimo tego w sieci już krążą pierwsze opinie o produkcji. 

Zagraniczni dziennikarze są zachwyceni "Once Upon a Time in Hollywood"

Quentin Tarantino powołał do życia film, który zasługuje na Złotą Palmę, albo na nagrodę publiczności. A może nawet na obie te nagrody. Trzymające w napięciu, z czarnym poczuciem humoru, mocno niepokojące dzieło sztuki - napisał Jason Gorber na łamach "That Shelf".

Nie dziwimy się pochlebnym recenzjom! Quentin Tarantino przyzwyczaił nas już do tego, że jego produkcje są dopracowane w 100% i robią wrażenie na widzach. Już sam zwiastun filmu robi wrażenie! Zobaczcie poniżej.

Polska premiera "Once Upon a Time in Hollywood" odbędzie się 9 sierpnia 2019 roku.

Zobacz także: Brad Pitt wspomina pracę z Lukiem Perrym. "Czuliśmy się jak dzieci w sklepie ze słodyczami" 

"Once Upon a Time in Hollywood" z pewnością będzie jednym z najlepszych filmów tego roku! A jakie filmy były najlepiej ocenione przez Polaków w 2018 roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów