Jak Zawierucha dostał rolę u Tarantino? Tej historii inni aktorzy mogą mu zazdrościć!

Rafał Zawierucha w skórzanej kurtce przed studiem "Dzień Dobry TVN"
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Rafał Zawierucha to polski aktor, który wystąpi w filmie Quentina Tarantino. Teraz opowiada, jak udało mu się dostać rolę w produkcji.

Wszyscy jesteśmy dumni z Rafała Zawieruchy, który stanął niedawno przed olbrzymim wyzwaniem. Polak zagra w filmie Quentina Tarantino i wcieli się w rolę jednego z najpopularniejszych reżyserów naszego pochodzenia, Romana Polańskiego. Prace nad produkcją "Once Upon a Time in Hollywood" niedawno ruszyły. Rafał Zawierucha natomiast odwiedził "Dzień Dobry TVN" i opowiedział o tym, w jaki sposób w ogóle udało mu się dostać do obsady filmu Tarantino. Takiej przygody z pewnością mogą mu pozazdrościć inne osoby!

Rafał Zawierucha o pracy u Tarantino

Rafał Zawierucha był gościem w weekendowym wydaniu programu śniadaniowego. W rozmowie z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem opowiedział, w jaki sposób udało mu się trafić na plan filmu Quentina Tarantino. Jak się okazuje, na początku nawet nie wiedział, że propozycja, jaką dostał, jest od reżysera "Pulp Fiction".

Zadzwonili do mojego agenta, powiedzieli, że potrzebują aktora do produkcji amerykańskiej, hollywoodzkiej. Nic więcej nie mogli powiedzieć. Dopiero kiedy wysłali mi dokumenty, które miałem podpisać, powiedzieli mi, że jest to film Quentina Tarantino - zdradził Zawierucha.

Okazuje się, że pierwsze spotkanie aktora z reżyserem było wyjątkowe. Quentin osobiście postanowił powitać polskiego aktora. O tym niezwykłym spotkaniu aktor również postanowił opowiedzieć w "DD TVN". Jak się okazuje, był to niesamowity moment, którego mogą mu pozazdrościć koledzy po fachu. 

Za plecami nagle ktoś mnie puka palcem i mówi "Cześć, witam w rodzinie Quentina Tarantino. To ja, Quentin". (...) Przytuliłem się do niego i powiedziałem "Cieszę się, że tu jestem" - wspomina aktor.

Dla tak młodego aktora z pewnością był to nie lada zaszczyt i przede wszystkim niezwykłe wspomnienie. Na pewno Zawierucha z tego planu wyniesie ogromne doświadczenie. My najbardziej zazdrościmy mu oczywiście kolegów z planu. W filmie wystąpią m.in.: Brad Pitt i Leonardo DiCaprio.

Zobacz także: Polska aktorka u boku Pattinsona i Binoche! Zobacz zwiastun "High Life"

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Niektórzy na hasło "polski film" dostają ciarek. Okazuje się, że niepotrzebnie. Niektóre polskie produkcje kinowe są naprawdę udane i warto je obejrzeć! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów