Deadpool na święta! Zobacz zwiastun "Był sobie Deadpool"

Deadpool w zwiastunie "Once Upon a Deadpool"
Fotografia: YouTube/20th Century Fox

Kevin będzie miał w tym roku ogromną konkurencję w postaci superbohatera w czerwonym kostiumie! Deadpool powróci do kin na święta.

"Kevin sam w domu" to komedia, bez której nie wyobrażamy sobie Świąt Bożego Narodzenia. Pewnie nadal tak będzie, ale od tego roku Kevin będzie miał ogromną konkurencję! Do kin jeszcze przed świętami trafi film "Był sobie Deadpool", czyli świąteczna wersja przygód jednego z najzabawniejszych bohaterów komiksowych, Deadpoola. Co ciekawe, śmiało będzie można wybrać się na niego całą rodziną. Choć oryginalny "Deadpool" znany jest raczej z "dorosłych żartów", ten w wersji świątecznej będzie dostosowany do młodszych widzów.

Deadpool na święta

Premiera "Był sobie Deadpool" to projekt charytatywny, z którego dochody zostaną przeznaczone dla potrzebujących. Premiera filmu zarówno na świecie, jak i w Polsce odbędzie się 12 grudnia tego roku. Cały film stworzony jest ze scen wyciętych z 2. części "Deadpoola", która miała premierę w maju tego roku. Zobaczymy w nim kadry, które został nakręcone dodatkowo, z myślą o nieco młodszych widzach. "Deadpool 2" miał bowiem kategorię wiekową R, czyli dla widzów powyżej 17. roku życia. 

Na świąteczną opowieść o Deadpoolu będziemy mogli zabrać nasze pociechy! Oczywiście te starsze. "Był sobie Deadpool" będą mogli zobaczyć widzowie, którzy ukończyli 13. rok życia. Już teraz możemy zobaczyć zwiastun produkcji! A w nim tytułowego Deadpoola i Freda Sevage'a, który zostanie porwany przez bohatera w czerwonym kostiumie. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Najlepsze filmy science fiction w historii kina. TOP 51

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Nie wszystkie filmy, które oglądamy w Boże Narodzenie, muszą mieć tematykę świąteczną, żeby kojarzyć nam się ze świętami. Oto najpopularniejsze filmy na święta, z którymi tak nie jest.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów