07.08.2018 10:00

Margot Robbie jako Sharon Tate! Zagra u boku DiCaprio i Pitta

Do premiery najnowszej produkcji Quentina Tarantino zostało jeszcze trochę czasu. Ale właśnie światło dzienne ujrzało kolejne zdjęcie z nowego filmu!

Margot Robbie

Fotografia: instagram.com/margotrobbie

Jakiś czas temu zachwycaliśmy się wspólnym zdjęciem Leonardo DiCaprio i Brada Pitta z planu najnowszego filmu Tarantino pt. "Once Upon A Time In Hollywood". I choć na premierę będziemy musieli poczekać aż do 2019 roku, co i rusz dowiadujemy się nowych szczegółów. Kolejny sekret zdradziła właśnie Margot Robbie. Aktorka pokazała swoje pierwsze zdjęcie z planu filmu, w którym zagra kultową Sharon Tate.

Zobacz także: Natalie Dormer broni rozbieranych scen w swoim najnowszym filmie

Margot Robbie jako Sharon Tate

W filmie Tarantino młodziutka 28-letnia Margot Robbie wcieli się w postać żony Romana Polańskiego - Sharon Tate. Australijka pochwaliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciem, na którym widać jej bohaterkę. Oczywiście pod wpisem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Biorąc pod uwagę warsztat aktorski Margot, na pewno możemy się spodziewać spektakularnej roli.

"Once Upon A Time In Hollywood" opowiada o morderstwach grupy Charlesa Mansona w latach 60. XX wieku. Na ekranie będziemy mogli zobaczyć samą śmietankę hollywoodzkich aktorów: Brada Pitta, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Dakotę Fanning, Damiana Lewisa czy Luke'a Perry'ego.

Zamierzacie obejrzeć?

Zobacz także:  Margot Robbie przeszła niesamowitą metamorfozę do roli Elżbiety I. Trudno uwierzyć, że to ona

W jakiej roli Margot Robbie podobała Ci się najbardziej?

Ta cheerleaderka to... Renee Zellweger! Aktorka pokazała dużo zdjęć z liceum:

Autor: Paulina Ermel