Olga Bołądź przytyła do roli w "Botoksie" Patryka Vegi? Jej metamorfoza jest szokująca

Redakcja 23.08.2017
Olga Bołądź
Fotografia: ONS

Aktorka już wcześniej udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. 

29 września 2017 roku na dużym ekranie zadebiutuje film "Botoks" w reżyserii Patryka Vegi. Wystąpią w nim między innymi Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, czy chociażby Olga Bołądź. Produkcja skupia się na życiu i pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych. Nie jest to jednak laurka wystawiona służbie zdrowia, a raczej mocne, bezkompromisowe kino. 

Czytaj więcej: Bez cenzury o polskiej służbie zdrowia? Zwiastun filmu "Botoks" Patryka Vegi naprawdę robi wrażenie

O tym, że dla roli w filmie wielu aktorów decyduje się przejść metamorfozę, a nawet oszpecić, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Do tak odważnych polskich aktorek należy bez wątpienia wspomniana już Olga Bołądź, która w "Botoksie" wcieli się w postać Danieli, ratowniczki medycznej.

Piękną i mogącą pochwalić się szczupłą figurą aktorkę, na dużym ekranie zobaczymy całkowicie odmienioną. Bołądź wystąpiła w jednej ze scen nago, z opuchniętą twarzą i pogrubionym ciałem. I choć to prawdopodobnie dzieło charakteryzatorów, efekt "wow" gwarantowany. 

Screen z filmu "Botoks" w reżyserii Patryka Vegi
Fotografia: Youbute.com/KinoSwiatPL

Screen z filmu "Botoks" w reżyserii Patryka Vegi 

Odważna decyzja 

Postać, którą gra w "Botoksie" Bołądź, również przechodzi metamorfozę. Dzięki zabiegom chirurgii plastycznej zmienia się w piękną, pewną siebie kobietę.

To nie pierwszy raz, kiedy Olga Bołądź postanowiła zmienić się dla roli. W 2014 roku, kiedy na ekrany kin wszedł film "Służby specjalny", w którym grała jedną z głównych ról, zobaczyliśmy aktorkę z ogoloną głową i niezwykle wysportowaną sylwetką. Nie mamy więc wątpliwości, że aktorka jeszcze nie jeden raz nas zaskoczy. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów