Rapujący "Ojciec Mateusz" podbija sieć. Koniecznie zobaczcie ten fragment serialu TVP!

Artur Żmijewski jako "Ojciec Mateusz" na planie serialu TVP
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

"Ojciec Mateusz" to serial, który cieszy się dużą popularnością Polaków. W ostatnim odcinku główny bohater zaskoczył wszystkich. Ksiądz zaczął rapować!

Serial "Ojciec Mateusz" od 2008 roku jest obecny na antenie TVP i do dziś cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów. Artur Żmijewski zyskał ogromną sympatię Polaków jako jeżdżący na rowerze ksiądz z Sandomierza, niemal tak samo jak dawniej postacią Kuby Burskiego w "Na dobre i na złe". Trudno się jednak dziwić! Ksiądz Mateusz to równy gość, który pomaga rozwikłać najtrudniejsze zagadki kryminalne, jakie pojawiają się w tym małym miasteczku. Teraz okazuje się, że potrafi nawet rapować! Nagranie rapującego ojca Mateusza podbija sieć!

Zobacz także: Polskie seriale zawieszone przez koronawirusa! Znamy datę emisji ostatnich odcinków 

"Ojciec Mateusz" rapuje! Ten fragment serialu TVP podbija sieć

W ostatnim odcinku serialu "Ojciec Mateusz" działo się naprawdę wiele. Punktem kulminacyjnym był jednak występ głównego bohatera.

Ksiądz Mateusz postanowił w oryginalny sposób podziękować parafianom za pomoc w zbiórce na rzecz Filipa, który uległ poważnemu wypadkowi. Tym samym nagranie z nim w roli głównej zostało wyświetlone podczas hip-hopowego koncertu.

Moi parafianie nazywają mnie Mateusz. Respekt u policjantów i u ludzi wielu! Kocham te ulice, całą moją okolicę. Wszystkim dobrym ludziom jawię tajemnicę - rapuje ojciec Mateusz.

Poniżej możecie zobaczyć cały fragment tego odcinka.

Zobacz także: "Zenek" dostępny online! Film o wokaliście disco-polo można już obejrzeć w sieci

"Ojciec Mateusz": o czym jest serial TVP?

Serial "Ojciec Mateusz" opowiada historię rzymskokatolickiego księdza, który po powrocie z misji na Białorusi trafia do Sandomierza. Z pozoru małe miasteczko, w którym wszyscy się znają, staje się kolebką kryminalnych akcji. Ksiądz rozpoczyna współpracę z policją, pomagając mundurowym rozwikłać trudne zagadki.

Każdy odcinek to osobna, wciągająca historia. W serialu występują m.in.: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Piotr Polk oraz Eryk Lubos. Produkcja TVP została oparta na włoskim serialu "Don Matteo".  

Nowe odcinki "Ojca Mateusz" w każdy czwartek o godzinie 20:35 w TVP1.

Zobacz także: 15 najśmieszniejszych seriali na platformie Netflix! Popłaczesz się ze śmiechu

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów