"Jak poznałem waszą matkę" zadebiutowało ponad dekadę temu. Serialowa Robin sporo się od tego czasu zmieniła

Katarzyna Leszczyńska 27.10.2017
Kadr z serialu "Jak poznałem waszą matkę"
Fotografia: screen YouTube/CBS

Jak dziś wygląda Cobie Smulders?

Cobie Smulders to kanadyjska aktorka, która popularność zdobyła dzięki swojej wieloletniej grze w niezwykle popularnym na całym świecie serialu „Jak poznałem waszą matkę”. Jej postać, Robin Scherbatsky, zyskała uwielbienie widzów. Serial nie schodził ze srebrnych ekranów przez dziewięć lat. Obecnie aktorka ma 35 lat i nieco się zmieniła. Na pewno jej wygląd stał się bardziej poważny niż w serialu. Jak dziś wygląda aktorka?

Smulders swoją karierę zaczynała jako modelka. Przygodę z aktorstwem rozpoczęła w 2002 roku. Jednak to właśnie „Jak poznałem waszą matkę”, w którym grała od 2005, przyniósł jej największą popularność. W późniejszych czasach aktorkę mogliśmy podziwiać w wielu produkcjach, m.in.: „Avengersach” i „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”.

Cobie Smulders dawniej i dziś
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Serial „Jak poznałem waszą matkę” wyprodukowany był przez telewizję CBS. Na ekranach telewizorów był w latach 2005-2014. Inspiracją do jego stworzenia była paczka przyjaciół reżyserów serialu, Cartera Baysa i Craiga Thomasa. Serial wypromował wiele gwiazd, m.in.: Cobie Smulders, Neila Patricka Harrisa oraz Jasona Segela

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów