Serial "Obsesja Eve" wraca na HBO GO z 2. sezonem!

Jodie Corner jako Villanelle w scenie z 2. sezonu serialu "Obsesja Eve"
Fotografia: YouTube/BBC America

"Obsesja Eve" powraca do HBO z 2. sezonem! Wiemy już, o czym będzie opowiadać. W kolejnej odsłonie serialu nie zabraknie emocji, które są nam znane z 1. części.

Serial emitowany przez HBO, "Obsesja Eve", cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Sandra Oh, aktorka, która wciela się w główną bohaterkę, Eve Polastri, została nawet nagrodzona za swoją rolę Złotym Globem. Nic więc dziwnego, że twórcy, po sukcesie 1. sezonu, zdecydowali się na kontynuację produkcji. "Obsesja Eve" powraca na HBO z nowym sezonem. Co już wiemy o kontynuacji serialu i o czym opowiada cała ta dość zagmatwana historia? 

Zobacz także: "Gra o Tron" 8 już niedługo w HBO! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o finałowym sezonie serialu

"Obsesja Eve": 2. sezon już w HBO GO!

Eve w 2. sezonie ponownie zmierzy się z psychopatyczną zabójczynią, Villanelle (Jodie Corner).

Pierwszy odcinek nowej odsłony serialu zaczyna się od sceny, w której zostawiliśmy bohaterki ostatnio. Eve zatacza się i nie jest świadoma tego, czy kobieta, którą dźgnęła, przeżyła. Musi znaleźć Villanelle zanim zrobi to ktoś inny. Z pewnością w związku z tym w 2. sezonie nie zabraknie emocji, które towarzyszyły nam wcześniej.

Premiera 2. sezonu serialu w HBO GO miała już miejsce 6 kwietnia. Jeżeli zatem przegapiliście ją, koniecznie musicie nadrobić! Zwłaszcza, że w nadchodzącą sobotę kolejny odcinek. Nowe epizody będą pojawiać się na platformie w każdą sobotę. 

Zobacz także: "Ślepnąc od świateł" zachwyca Amerykanów! Twórcy planują premierę w USA

"Obsesja Eve": o czym jest serial HBO?

Serial "Obsesja Eve" oparty jest na powieści Luke'a Jenningsa. Opowiada historię Eve, która jest agentką MI6. Kobietę łączy silna więź z piękną i inteligentną zabójczynią, Villanelle. W pewnym momencie obie dostają obsesji na swoim punkcie i zaczynają rywalizować. To z pewnością jeden z najbardziej wciągających seriali, które w ostatnim czasie pojawiły się w HBO. Nie możecie go przegapić!

Zobacz także: "Gra o Tron: Ostatnia warta": Powstaje pełnometrażowy film dokumentalny na HBO

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów