Doda zdradziła nazwisko aktora, który zagra główną rolę w "Dziewczynach z Dubaju". Co za przystojniak!

Malwina Wasilewska 17.07.2020
Doda
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Ten mężczyzna to ucieleśnienie kobiecych fantazji. Pochodzi z Włoch i ma już na koncie kilka innych ról.

Od czerwca trwają prace nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Mimo że premiera planowana jest dopiero na styczeń 2021 roku, już teraz jest ona szeroko komentowana w sieci i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Doda właśnie zdradziła, kto zagra główną rolę męską w tej produkcji!

Giulio Berruti zagra główną rolę w "Dziewczynach z Dubaju"

Już od jakiegoś czasu w sieci krążą informacje na temat filmu" Dziewczyny z Dubaju", którego współproducentką jest Doda. Wcześniej pisaliśmy o tym, że obsadzie produkcji znajdą się Katarzyna Figura, Jan Englert, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka czy Paulina Gałązka. Ale na tym nie koniec niespodzianek.

Doda na swoim profilu na Instagramie ogłosiła, kto wcieli się w głównego bohatera w filmie "Dziewczyna z Dubaju". Jest nim Giulio Berruti - przystojny Włoch, który zaczynał od pracy w modelingu, a teraz próbuje swoich sił w aktorstwie. Ten 35-letni przystojniak ma na koncie kilka ról komediowych, m.in. w filmach "Monte Carlo" i "Walking on Sunshine".

Kochani dziś mija równo miesiąc od kiedy jestem na planie filmowym i każdego dnia ostro pracuje jako producent. Z tej okazji niespodzianka dla was. Przedstawiam Wam kolejnego aktora z naszej zagranicznej obsady. Niezwykle utalentowany, wspaniały aktor Luca Molinari. Możecie mi wierzyć lub nie ale Luca nie zna kompletnie polskiego lecz chciał nagrać to specjalnie dla was - poinformowała Doda.

Jak myślicie, jest przystojniejszy od Massimo z "365 dni" Blanki Lipińskiej? Przypomnijmy, że premiera filmu planowana jest na styczeń 2021 roku. My już nie możemy się doczekać, a wy?

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów