Mamy nowy zwiastun filmu "High Life" z Agatą Buzek i Robertem Pattinsonem!

Paulina Ermel 17.01.2019
Agata Buzek i Robert Pattinson
Fotografia: Eric Catarina/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun "High Life", w którym u boku znanych zagranicznych aktorów zagra Agata Buzek.

Jakiś czas temu Polskę obiegła informacja, że Agata Buzek zagra u boku Roberta Pattinsona, Juliette Binoche, Mii Goth w najnowszym filmie "High Life". W internecie pojawił się właśnie nowy zwiastun produkcji. Musicie to zobaczyć!

Trailer zapowiada dobry film, ale wciąż nie wiadomo, kiedy reżyserski debiut Claire Denis będzie miał swoją premierę.

Nowy zwiastun filmu "High Life"

W debiucie francuskiej reżyserki zagrają gwiazdy światowego formatu. Wśród nich m.in. Robert Pattinson, Juliette Binoche i właśnie Agata Buzek. Już jakiś czas temu dotarły do nas zdjęcia ze spotkania prasowego w Hiszpanii, na którym u boku Binoche i Pattinsona pozowała właśnie uśmiechnięta Buzek.

Jak podaje portal Onet, "High Life" to film sci-fi, do którego zdjęcia kręcone były częściowo... w Polsce! Będziemy mogli obejrzeć w nim kadry z Białegostoku, a przy samej produkcji - dokładnie przy charakteryzacji i scenografii - również pracowali Polacy.

Zobacz także: Polska aktorka u boku Pattinsona i Binoche! Zobacz zwiastun "High Life"

Film opowiada o rodzącym się uczuciu ojca do córki. Pattinson zagra ojca i więźnia, któremu zaproponowano lot w kosmos z przeświadczeniem, że już stamtąd nie wróci. W międzyczasie poddawany jest licznym eksperymentom, które miałyby dowieść, że możliwe jest życie poza naszą planetą. Odkrywa też, że jest w stanie pokochać jak córkę małą dziewczynkę.

Obejrzycie tę produkcję?

Znacie te miejsca? To właśnie tutaj były kręcone jedne z najbardziej znanych filmów w historii kina. Musicie obejrzeć tę galerię!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów