Jest nowy zwiastun "Gry o tron"! Twórcy podkręcają atmosferę

Paulina Ermel 07.12.2018
Kadr z serialu "Gra o tron"
Fotografia: HBO / Album/EAST NEWS

Do premiery kultowego serialu coraz bliżej, ale wciąż jeszcze musimy na niego chwilę poczekać. Tymczasem twórcy "podgrzewają" atmosferę, prezentując nam kolejny zwiastun "Gry o tron". Zrobiło się naprawdę... zimno!

Premiera ostatniego sezonu "Gry o tron" odbędzie się już w kwietniu. Fani kultowej adaptacji dzieł George'a R.R. Martina już zacierają ręce. W końcu to właśnie w finale ma się odbyć największa bitwa w historii filmu! Twórcy podkręcają atmosferę, wypuszczając do sieci kolejne zwiastuny serii. Ostatni robi ogromne wrażenie!

Zwiastun "Gry o tron"

Nowy zwiastun serialu pokazuje starcie dwóch żywiołów: ognia i lodu.Nie jest tajemnicą, że w finale "Gry o Tron" zetrą się Biali Wędrowcy pod przywództwem Nocnego Króla z ludźmi i smokami pod wodą Daenerys Targaryen, która symbolizuje ogień.

Premiera 8. sezonu została zaplanowana na kwiecień 2019 roku. W serii pojawią się nowi bohaterowie i z pewnością możemy spodziewać się, że zginie też wiele do tej pory nam znanych postaci. Lista spekulacji i przecieków na temat fabuły jest bardzo długa, ale twórcy serialu milczą jak grób. Tego samego nie można jednak powiedzieć o obsadzie produkcji! Niedawno na temat swojego powrotu do serialu "wygadała się" m.in. Carice van Houten, która w serialu odgrywa postać tajemniczej Melisandre.

Zwiastun robi wrażenie, a my nie możemy doczekać się ostatecznego starcia w walce nad światem. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Jesteś fanem seriali kostiumowych? Zebraliśmy dla ciebie najlepsze seriale kostiumowe z ostatnich lat!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów