Nowy zagraniczny serial z Joanną Kulig. O czym będzie „Hanna”?

Sylwia Kropiewnicka 14.01.2019
Joanna Kulig w nowym serialu
Fotografia: Rex Features/East News

Joanna Kulig, której kariera nabrała dużego rozpędu po występie w filmie „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego, teraz pojawi się w zagranicznym serialu. Kogo zagra?

Joanna Kulig ma za sobą pasmo sukcesów, a przed sobą otwartą drogę do ogromnej kariery także poza granicami naszego kraju. Media i widzowie pokochały aktorkę, która ostatnio została doceniona na festiwalu w Palm Springs. Teraz Asia pojawi się w zagranicznej produkcji – serialu „Hanna”, który zadebiutuje na platformie Amazon już w marcu. O czym będzie?

„Hanna” - nowa produkcja Amazona

Serial „Hanna” powstał na podstawie filmu Joe Wrighta z 2011 roku. Joanna Kulig zagra w nim u boku m.in. Joela Kinnamana i Mireille Enos.

Film z 2011 roku opowiada historię szesnastoletniej dziewczyny, która od dziecka była szkolona na zabójczynię. Dziewczynkę trenował jej ojciec – były agent CIA. Hanna musiała zmierzyć się z niebezpiecznymi agentami wywiadu. Dorastała w norweskich lasach, a gdy była gotowa stawić czoła przeciwnikom, wyruszyła na morderczą misję.

Scenariusz do produkcji Amazona napisał David Farr. W roli tytułowej Hanny na ekranie zobaczymy 18-letnią Esmę Creed-Miles, jej ojca zagra z kolei Joel Kinnaman. W postać mściwej agentki CIA wcieli się Mireille Enos. Joanna Kulig zagra postać drugoplanową – Johannę Zydek.

Aktorka ma teraz zdecydowanie swój czas.

Jak Joanna Kulig wypadnie w nowym serialu? Przekonamy się już w marcu.

Zobacz także: Joanna Kulig w "Szansie na sukces"! Aktorka miała wtedy 16 lat

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebook!

Gra w serialach to dla aktorów bardzo dobre źródło dochodów. Którzy z nich zarabiają najwięcej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów