Do sieci trafił nowy plakat filmu "Kler". I już wzbudził kontrowersje

Paulina Ermel 18.09.2018
Kadr z filmu "Kler"
Fotografia: Youtube.com/KinoSwiatPL

Dystrybutor najnowszego dzieła Wojciecha Smarzowskiego pt. "Kler" opublikował właśnie najnowszy plakat filmu. Rozpęta się burza?

Choć premiera filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego jeszcze się nie odbyła, już wzbudza on ogromne kontrowersje. Dystrybutor Kino Świat opublikował właśnie nowy plakat tej produkcji. Stworzył go znany i wielokrotnie nagradzany grafik!

Nowy plakat filmu "Kler"

Nowy, artystyczny plakat do filmu "Kler" przygotował Andrzej Pągowski. Utalentowany i wielokrotnie doceniany grafik przedstawił w ten sposób swoją interpretację filmu. Minimalistyczny obrazek ukazuje różową świnkę-skarbonkę z otworem na pieniądze w kształcie krzyża. Swoje działo Pągowski zaprezentował m.in. w mediach społecznościowych. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Brutalnie fantastyczny

Rewelacyjny!

Genialny Mistrzu!!!

Pągowski nie krył się z tym, że zawsze marzył o przygotowaniu plakatu do dzieła Smarzowskiego. Podoba wam się taka interpretacja "Kleru"?

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie ma wątpliwości, co do tego, że "Kler" znajdzie wielu zaciekawionych odbiorców, którzy chętnie wybiorą się do kina. Ale czy trafi do czołówki najlepszych polskich filmów? Do tej pory na tej liście znajduje się 10 polskich pozycji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów