Alicia Vikander jako Lara Croft. Internauci wyśmiali plakat nowego "Tomb Raidera". Grafika poniosła wyobraźnia

Emilia Klima 20.09.2017
Alicia Vikander
Fotografia: EAST NEWS

W sieci zawrzało po publikacji plakatu promującego nowy film z Larą Croft. 

W sieci pojawił się plakat promujący nowego „Tomb Raidera”, na którym widnieje Alicia Vikander, wcielająca się w postać Lary Croft. Fani filmu nie byli jednak zachwyceni. Okazało się, że grafika ma wiele mankamentów, które zostały wyśmiane przez użytkowników Internetu.

Głównym zarzutem do twórców plakatu jest nienaturalnie wydłużona szyja aktorki, która wygina się pod dziwnym kątem. W rzeczywistości Vikander tak nie wygląda. Oprócz tego, na plakacie ma nienaturalnie wygięte barki. Kolorystyka grafiki pozostawia wiele do życzenia, a samo tło jest niewyraźne. Zażenowani tymi faktami internauci dokonali prześmiewczych przeróbek plakatu.

O tym, że Alicia Vikander wcieli się w postać Lary Croft wiemy od kwietnia ubiegłego roku. Niedługo będziemy mogli się przekonać, czy w tej roli wypadnie lepiej od jej pierwowzoru – Angeliny Jolie. Z całą pewnością będzie musiała mocno się postarać, żeby przekonać do siebie fanów „Tomb Raidera”, którzy na początku nie byli zachwyceni wyborem producentów. Laureatka Oscara za „Dziewczynę z portretu” ich zdaniem nie pasowała do roli miłośniczki ryzyka. Sama gwiazda cieszy się z nowego zadania.

Dorastałam grając w gry i byłam wstrząśnięta, gdy w wieku 15 lat oglądałam filmy z Angeliną Jolie. Ona jest ikoną tego filmu – powiedziała aktorka w rozmowie z „The Hollywood Reporter”.

Premiera „Tomb Raidera” z Alicia Vikander w roli głównej zaplanowana jest na 16 marca 2018 roku. Już dziś możemy zapoznać się ze zwiastunem filmu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów