John Malkovich jako głowa Kościoła katolickiego. Pierwsze zdjęcia z planu serialu "Nowy papież"

Jude Lawe i John Malkovich na plakacie serialu HBO "Nowy papież"
Fotografia: Instagram/HBO

John Malkovich jako głowa Kościoła katolickiego! Są pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu "Nowy papież". Kiedy produkcja pojawi się na antenie stacji HBO i kto w niej zagra?

"Nowy papież" to kontynuacja serialu HBO "Młody papież" Paolo Sorentino, w której główną rolę zagrał Jude Law. Ostatnio w Rzymie ruszyły zdjęcia do nowej odsłony produkcji. Tym razem w rolę głowy Kościoła katolickiego wcieli się John Malkovich. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu "Nowego papieża". Możemy zobaczyć na nich kadry z serialu, na których widzimy papieża poruszającego się wśród wiwatujących na jego cześć wiernych.

Zobacz także: John Malkovich na pierwszych zdjęciach z planu "The New Pope". To on zastąpił Jude'a Law!

"Nowy papież": obsada. Kiedy premiera?

W "Nowym papieżu" ponownie wystąpi Jude Law, który wcześniej wcielał się w rolę tytułowego "młodego papieża". Kontrowersyjny Lenny Belardo powróci na ekrany jako Pius XIII. Pamiętamy z pierwszego sezonu, że był to pierwszy papież pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Teraz głową Kościoła katolickiego zostanie bohater, którego zagra John Malkovich. Właśnie jego widzimy na najnowszych zdjęciach z produkcji

Stacja HBO podała też resztę obsady. Oprócz Law i Malkovicha na ekranie wystąpią również: Silvio Orlando, Javier Camara, Cecile de France, Ludivine Sagnier, Maurizo Lombardi, Mark Ivanir, Henry Goodman, Ulrich Thomsen i Massimo Ghini. Jak donosi Onet, premiera "Nowego papieża" najprawdopodobniej odbędzie się w grudniu 2019 roku, na 3 lata po pierwszym odcinku "Młodego papieża". Jest to zatem kolejny serial, na który HBO każe nam czekać. 

Kontynuacja "Młodego papieża" ponownie będzie wyreżyserowana przez Paolo Sorrentino. Będzie liczyć 8 odcinków.

Zobacz także: "Wielkie kłamstewka" wracają z 2. sezonem i Meryl Streep w obsadzie! Zobacz zwiastun

"Młody papież": o czym jest ten serial?

"Młody papież" przedstawiał losy Lenny'ego Belardo, który został najmłodszym papieżem w historii. Jakby tego było mało, pochodził ze Stanów Zjednoczonych i miał bardzo liberalne poglądy. Cały serial został okrzyknięty bardzo kontrowersyjnym, a przez niektóre środowiska nawet "antykościelnym" i "obrazoburczym". Cieszył się jednak ogromną popularnością i miał bardzo wysoki poziom. Sam Jude Law dobrze wspominał pracę na planie.

To była naprawdę ciekawa wędrówka w głąb mnie samego, która pozwoliła mi postawić sobie pytania o sens wiary - mówił w jednym z wywiadów.

Aktor otrzymał za tę postać nominację do Złotego Globu

Zobacz także: Natalie Portman i Jude Law w filmie "Vox Lux"! Nie możesz go przegapić

John Malkovich jako Nowy papież
Fotografia: Pierpaolo Scavuzzo/AGF/SIPA/SIPA/East News
John Malkovich jako Nowy papież
Fotografia: AP/Associated Press/East News

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów