Nowe "39 i pół" będzie opowiadać o walce ze śmiertelną chorobą. Wiemy, kto wystąpi w serialu TVN!

Tomasz Karolak w skórzanej kurtce i czerwonej bluzie i Marina Łuczenko-Szczęsna w jeansowej kurtce na planie serialu "39 i pół tygodnia"
Fotografia: Instagram/marina_official

"39 i pół" wraca na ekrany w postaci czarnej komedii! Już wiemy, o czym będzie opowiadać kontynuacja serialu i kto znalazł się w obsadzie "39 i pół tygodnia".

Fani kultowego serialu TVN, "39 i pół", niedawno otrzymali radosną wiadomość. Serial, w którym główną rolę zagrał Tomasz Karolak, powróci na antenę stacji już jesienią. Okazuje się, że będzie to czarna komedia. Choć nie zabraknie w niej zabawnych perypetii bohaterów, do których byliśmy przyzwyczajeni, historia, o której będzie opowiadać, będzie daleka od optymizmu. Wiemy już, kto pojawi się na ekranie. Powracają wszyscy główni bohaterowie! 

Zobacz także: "39 i pół" wraca na ekrany! Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu TVN

"39 i pół tygodnia": o czym opowiadać będzie kontynuacja "39 i pół"?

Według informacji podanych na serwisie "Wirtualne Media", zdjęcia do kontynuacji "39 i pół" właśnie wystartowały. Produkcja ma powrócić na ekrany jesienią, niespełna 10 lat po zakończeniu serialu. Dekada będzie też dzielić losy bohaterów od momentu, w którym zakończyła się ostatnia część. Produkcja ma nosić tytuł "39 i pół tygodnia" - dokładnie tyle czasu zostanie głównemu bohaterowi. O czym będzie opowiadać nowa odsłona serialu?

Główny bohater, Darek (Tomasz Karolak), będzie musiał zmierzyć się ze śmiertelną chorobą. Mężczyzna dowie się, że umiera, przez co będzie chciał chwytać każdy dzień. Czy w związku z tym powróci do stanu, sprzed całego serialu, gdy porzucił rodzinę? Jak podają "Wirtualne Media", jego diagnoza z pewnością odbije się na jego najbliższych. 

Jedno jest pewne - Darek na maksa wykorzysta czas, który mu pozostał. A historia śmiertelnej choroby zostanie okraszona ciemnym humorem. Nie zabraknie zatem zabawnych sytuacji, ale również wzruszających momentów.

Zobacz także: Top Model powraca na antenę TVN! Ruszają castingi do programu 

"39 i pół tygodnia": kto wystąpi?

Już wiemy, kto powróci na ekrany! Aktorzy ogłosili to przy pomocy swoich portali społecznościowych. Tym samym dowiedzieliśmy się, że niemal cała obsada "39 i pół" powraca do serialu!

W "39 i pół tygodnia" wystąpią: Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Antek Królikowski, Wojciech Mecwaldowski, Krzysztof Stelmaszyk oraz Dorota Deląg.

Oprócz dobrze nam już znanych postaci, pojawią się także nowi bohaterowie. W nowej odsłonie serialu wystąpią również m.in.: Bartek Kasprzykowski, Michał Koterski i Piotr Rogucki.

Już nie możemy się doczekać pierwszych odcinków!

Zobacz także: Kożuchowska zarabia mniej od Karolaka? Gaże aktorów serialowych za jeden dzień zdjęciowy robią wrażenie

"39 i pół" ku uciesze fanów powróci na antenę TVN-u już jesienią! A my zastanawiamy się, jak bardzo zmieniły się przez ten czas gwiazdy serialu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów