Już jest zwiastun filmu "(Nie)znajomi"! To polska wersja "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

Tomasz Kot w kadrze z filmu "(Nie)znajomi"
Fotografia: YouTube/HeliosPolska

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" to film, który podbił serca widzów na całym świecie. Teraz wychodzi jego polska wersja, pt.: "(Nie)znajomi". Zobacz zwiastun!

Ostatnio w sieci pojawił się nowy teledysk Dawida Podsiadły pt.: "Najnowszy klip", w którym mogliśmy zobaczyć kadry z filmu "(Nie)znajomi". Będzie to polska wersja włoskiej produkcji "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", która podbiła serca widzów na całym świecie. Teraz w sieci pojawił się zwiastun "(Nie)znajomych" i już nie możemy doczekać się momentu, kiedy film wejdzie do kin! Zwłaszcza, że na ekranie wystąpi doborowa obsada aktorska.

Zobacz także: Dawid Podsiadło opublikował teledysk do utworu "Najnowszy klip". Wystąpiła w nim plejada polskich gwiazd

"(Nie)znajomi": oficjalny zwiastun filmu

Film opowiada o grupie przyjaciół, która podczas wspólnej kolacji postanawia zagrać w nietypową grę. Wymieniają się telefonami i ujawniają sobie nawzajem wiadomości. Wszystkie przychodzące połączenia przełączają natomiast na tryb głośnomówiący. Okazuje się, że mają przed sobą sekrety, których wyjście na jaw znacznie namiesza w ich grupce.

W oryginalnej wersji film powstał we Włoszech, pt.: "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Co ciekawe, w produkcji zagrała wówczas polska aktorka, Kasia Smutniak, która pojawi się także w polskiej wersji filmu.

Poza Smutniak, w "(Nie)znajomych" zagrali także: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Łukasz Simlat, Michał Żurawski, Aleksandra Domańska oraz Wojciech Żołądkowicz. Jak podaje Onet, za reżyserię polskiej wersji odpowiada Tadeusz Śliwa.

Koniecznie zobaczcie zwiastun filmu! Premiera "(Nie)znajomych" już 27 września.

Zobacz także: "Polityka": wiele hałasu o nic. Recenzja nowego filmu Patryka Vegi

Lubisz filmy z Tomaszem Kotem? Spróbuj rozpoznać każdą z tych produkcji po jednym kadrze.

Rozwiąż quiz

Sprawdź, czy rozpoznasz film z Tomaszem Kotem po jednym kadrze!

kadr z filmu
Fotografia: YouTube.com/NeXTFILMPL

1. Z którego filmu z Tomaszem Kotem pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów