Nie tylko Joanna Kulig! Magdalena Cielecka u boku wielkich gwiazd światowego kina

Magdalena Barszczak 12.10.2018
Magdalena Cielecka
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Zagra razem z hollywoodzkimi aktorami Clive'em Owenem i Timem Rothem.

Od wielu dni media rozpisują się o sukcesach Joanny Kulig. Okazuje się, że to niejedyna polska gwiazda, na którą uwagę zwrócili zagraniczni producenci. Z hollywoodzkimi aktorami zagra też Magdalena Cielecka!

Magdalena Cielecka wśród gwiazd Hollywood

Aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie z planu filmu, do którego zdjęcia powstają w Budapeszcie. Jak donosi filmstart.pl, chodzi o "Song of Names", adaptację powieści Normana Lebrechta "Pieśń imion". U jej boku pojawią się m.in. takie hollywoodzkie gwiazdy jak Tim Roth, znany m.in. z The Knick, Sin City czy Ludzkich dzieci oraz Clive Owen (Magia kłamstwa, Pulp fiction czy Broken).

Reżyserem filmu jest François Girard, znany m.in z Purpurowych skrzypiec (Oscar za najlepszą muzykę), Jedwabiu i Chóru, a za scenariusz odpowiada Jeffrey Caine (Wierny ogrodnik). Zdjęcia będą kręcone w Londynie, Nowym Jorku, Montrealu, Budapeszcie oraz w obozie zagłady w Treblince.

O czym będzie film? Według serwisu filmowego IMDb to "emocjonalna opowieść detektywistyczna". Roth i Owen wcielą się w postacie dorosłych mężczyzn, ocalonego z Holocaustu polskiego Żyda i jego wybawcę. Cielecka zagra Polkę Annę Woźniak. Premierę zapowiedziano na 2020 rok.

Zobacz także: To nie Szyc zagra młodego Polańskiego u Tarantino. Reżyser postawił na innego polskiego aktora!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów