Agnieszka Grochowska u boku gwiazd w produkcji twórców "La La Land"

Magdalena Barszczak 14.02.2019
Agnieszka Grochowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Polka pojawi się na ekranie u boku takich sław jak Elle Fanning, Rebecca Hall czy Millie Brady. W internecie można już obejrzeć zwiastun filmu.

Kariera Agnieszki Grochowskiej nabiera tempa! Już niedługo na ekrany amerykańskich kin wejdzie film producentów musicalu "La La Land", w którym jedną z ról zagrała polska aktorka. W sieci właśnie pojawił się zwiastun "Teen spirit"! Polka pojawi się w produkcji obok światowej sławy gwiazd takich jak Elle Fanning, Millie Brady, Rebecca Hall czy Elizabeth Berrington.

Agnieszka Grochowska u boku sław Hollywood!

"Teen Spirit" to współczesna opowieść o Kopciuszku - historia nastolatki, która marzy o sławie. Nieśmiała 17-latka z Europy Wschodniej pragnie zostać gwiazdą muzyki pop. Pewnego dnia dowiaduje się o konkursie talentów. Reżyserem filmu jest Max Minghelli, który dał się poznać polskim widzom jako Nick z "Opowieści Podręcznej".

Zobacz także: Oscary 2019 już za chwilę! Sprawdź, gdzie obejrzeć galę!

W roli Violet Valensky na ekranie zobaczymy wschodzącą amerykańską gwiazdę Elle Fanning ("Czarownica", "Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach" i "Neon Demon"). Agnieszka Grochowska wcieliła się w matkę głównej bohaterki. Warto dodać, że Polka pojawi się na ekranie dłużej niż Joanna Kulig w serialu "Hanna".

To nie jest pierwsza zagraniczna kreacja Agnieszki Grochowskiej. Jak podaje onet.pl, polska gwiazda wcześniej pojawiła się u boku Toma Hardy'ego i Gary'ego Oldmana w filmie "System", w belgijsko-polskim dramacie "Stepy" czy niemieckim romansie "Weź swoje życie". Polska publiczność z pewnością kojarzy utalentowaną aktorkę z takich produkcji jak "Tylko mnie kochaj", "W ciemności", "Wałęsa. Człowiek nadziei", "Pręgi", "Warszawa" czy serialu Agnieszki Holland "Ekipa".

"Teen Spirit" trafi do amerykańskich kin 5 kwietnia 2019 r. Wciąż nie znamy daty polskiej premiery.

Zobacz także: Legendarne filmy oscarowe. TOP 18 

Nie tylko Paweł Pawlikowski zasłynął w Polsce jako reżyser, który otrzymał nominację do Oscara! Oto wybitni Polacy, którzy byli docenieni przez Akademię.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów