Nicole Kidman zmieniła się do roli w "Tajemnicach Laketop". Kluczowy był ten jeden szczegół. "Wielu go nie zauważyło"

Anna Respondek 15.09.2017
Nicole Kidman
Fotografia: EAST NEWS

Szczegół, który zmienia cały wygląd.

Nicole  Kidman to aktorka o wielu twarzach, która lubi wyzwania i znakomicie odnajduje się zarówno w komediach jak i dramatach. Nie bez powodu uznawana jest za jedną z najlepszych artystek Hollywood, która wciąż nie może narzekać na brak propozycji.

Miłośnicy talentu Kidman będą mogli oglądać aktorkę w drugim sezonie serialu "Tajemnice Laketop", który opowiada o zaginięciu pracownicy domu publicznego w Sydney. To głośny serial, którego pierwszy sezon został doceniony przez krytyków i zdobył między innymi Grammy czy Złoty Glob

Jak się okazuje, Nicole po raz kolejny zmieniła zupełnie swój wygląd do roli Julii Edwards. Aktorka przyznaje, że lubi grać charakterystyczne role, w których może być nieco bardziej incognito. Do nowej roli pozwoliła sobie włożyć protezę zębów i zmieniła kształt nosa. 

Zawsze byłam aktorką charakterystyczną. Ta rola przypomina mi, kiedy grałam Virginię Woolf w "Godzinach". Mam protezę zębów, czego nie zauważyło wielu ludzi. Myślę, że to bardzo wyzwalające być incognito, nikt mnie wtedy nie rozpoznaje - powiedziała "The Courier".

Noriko  Watanabe, makijażystka i artystka fryzur, pracująca już z Nicole Kidman chciała, aby postać z serialu była odbierana jako "piękna, silna i feministyczna matka, która również jest wrażliwa". Ponieważ według Watanabe Nicole ma bardzo delikatny kształt nosa, musiała dodać do niego małe wybrzuszenie, aby jej twarzy wyglądała na "silniejszą". 

Jak Wam się podoba Kidman w nowej odsłonie? ;)

Nicole Kidman
Fotografia: materiały prasowe
Nicole Kidman
Fotografia: Materiały prasowe
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów