Pamiętacie uroczą Zuzię Skalską z "Niani"? Zobaczcie, jak przez lata zmieniła się grająca ją aktorka!

Zuzanna Morska 24.04.2020
Emilia Stachurska
Fotografia: TRICOLORS/East News

Pamiętacie słodką Zuzię Skalską z serialu "Niania", który w latach 2005-2009 bił rekordy popularności w Polsce? Dzisiaj grająca ją Emilia Stachurska ma 23 lat i całkowicie się zmieniła. Zobaczcie!

Serial "Niania" z Agnieszką Dygant i Tomaszem Kotem cieszył się w latach 2005-2009 ogromną popularnością wśród widzów. Zabawne perypetie niani Frani i rodziny Skalskich do dzisiaj wspominamy z nutką nostalgii. A zastanawialiście się, czym zajmują się dzisiaj grający w tym formacie aktorzy? 

Dygant i Kot regularnie widywani są zarówno w serialach, jak i w filmach. Natomiast co z aktorką, która wcielała się w postać Zuzi Skalskiej? Zobaczcie, co dzisiaj robi i jak zmieniła się przez lata!

"Niania": jak dziś wygląda serialowa Zuzia Skalska

Emilia Stachurska zaczęła grać w "Niani" w wieku zaledwie 8 lat. Aktorka urodziła się bowiem 22 września 1997 roku. Rola Zuzi Skalskiej przyniosła jej bardzo dużą popularność - najmłodsza córka Maksymiliana Skalskiego podbiła serca wielu widzów.

I choć w latach 2005-2009 oglądający siadali przed telewizorami także po to, żeby oglądać perypetie małej Zuzi, ona sama przyznawała wielokrotnie, że kariera aktorska nigdy nie była jej priorytetem. Gwiazda zagrała jeszcze w serialach "Julia" i "Lekarze", ale głównie skupiła się jednak na nauce.

Jak bardzo zmieniała się przez lata? Sami zobaczcie!

EN_01184601_7554
Fotografia: Eastnews
EN_01184601_7582
Fotografia: TRICOLORS/East News

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów