Koniec darmowego miesiąca na Netflixie!

Paulina Ermel 20.03.2019
Netflix
Fotografia: Shutterstock

Popularna platforma testuje nowe rozwiązania. I tym samym wyłączyła możliwość 30-dniowego bezpłatnego korzystania ze swoich zasobów.

Na pewno wiecie, że do tej pory, zanim wykupiliście abonament na Netflixie, mogliście przez 30 dni wypróbować platformę za darmo. W ten sposób przyszli użytkownicy mogli się zapoznać z ofertą Netflixa. Niestety niektórzy tego nadużywali.

Okazuje się bowiem, że Netflix wyłączył możliwość darmowego dostępu do swoich produkcji przez pierwszy miesiąc jej użytkowania. I to w Polsce!

Koniec z darmowym miesiącem na Netflixie

Jeżeli do tej nie korzystaliście z Netflixa, a mieliście ochotę przetestować platformę, mamy dla was złą wiadomość. Znana marka wyłączyła właśnie możliwość oglądania seriali przez pierwsze 30 dni za darmo.

Wszyscy niezarejestrowani użytkownicy napotkają na swojej drodze przeszkodę - komunikat, który mówi o tym, że usługa bezpłatnego okresu próbnego została wyłączona.

W Twoim kraju nie oferujemy obecnie bezpłatnego okresu próbnego. Aby rozpocząć członkostwo, odwiedź witrynę Netflix.com, wybierz plan i preferowaną opcję płatności, wprowadź adres e-mail, wpisz hasło, a potem zacznij oglądać.

Portal Wirtualnemedia.pl otrzymał od biura prasowego Netflixa informację: "Testujemy dostępność i czas trwania bezpłatnej wersji próbnej, aby lepiej zrozumieć wartość platformy Netflix dla użytkowników. Testy te zazwyczaj różnią się pod względem czasu ich trwania i regionów, w których występują. Nie muszą też oznaczać wprowadzenia testowanych zmian na stałe".

I choć przedstawiciele Netflixa jasno zakomunikowali, że testują nowe opcje na platformie, internauci mają swoje teorie. Spekulują, że w ten sposób Netflix walczy z nielegalnym handlowaniem dostępami do platformy.
 Za dołączenie do grona widzów Netflixa trzeba zapłacić - 34 złote (pakiet podstawowy), 43 zł (pakiet standardowy) lub 52 zł za opcję premium.

Lubicie seriale? A może skończyły wam się pomysły na to, co w tej chwili obejrzeć? Mamy dla was świetną propozycję. Oto 24 najlepsze seriale w historii srebrnego ekranu!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów