Netflix zapowiedział nowy polski serial! Premiera jeszcze w tym roku

"Sexify" to nowy polski serial od platformy Netflix
Fotografia: Materiały prasowe/Netflix

Netflix ogłosił właśnie, że tworzy kolejną polską produkcję. Serial "Sexify" będzie rewolucją na naszym rynku, a jego premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku!

Po "1983" i zapowiedzi "W głębi lasu" czas na kolejny polski akcent w historii platformy Netflix. Okazuje się, że jeszcze w tym roku w serwisie pojawi się nowy polski serial, pt. "Sexify", który będzie opowiadać o trzech młodych kobietach, które próbują poradzić sobie z dorastaniem we współczesnym świecie. W serialu nie zabraknie także kwestii erotycznych, które w naszym kraju wciąż są tematem tabu. Czy ta produkcja będzie przełomowa?

Zobacz także: Filmy 2020, które powinna zobaczyć każda kobieta! 

Netflix zapowiedział nowy polski serial "Sexify"

"Sexify" to historia trzech studentek, które biorą udział w konkursie na najlepszy start-up. Każda z nich jest pełna determinacji, choć doskonale wiedzą, że tak naprawdę nic nie muszą.

Natalia (Aleksandra Skraba) pochodzi z małego miasteczka i marzy jej się osiągnięcie sukcesu. Paulina (Maria Sobocińska) to jej przyjaciółka z liceum, tkwiąca od siedmiu lat w związku, w którym już dawno nie ma chemii. Monika (Sandra Drzymalska) w tej trójce jest ekspertką od seksu. Razem tworzą projekt "Sexify", który ma być rewolucją w sferze erotycznej.

Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi - mówi Piotr Domalewski, reżyser i scenarzysta "Sexify". 

Niektórzy twierdzą nawet, że "Sexify" ma być polską odpowiedzią na "Sex Education". A jak sam Netflix komentuje swoją najnowszą produkcję?

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc ogłosić powstanie trzeciego polskiego serialu oryginalnego - Sexify. W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a Sexify jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio i wspaniałym, pełnym pasji i talentu zespołem zekranizujemy tę świeżą, zabawną, a zarazem prowokującą historię - mówi Monica Alexander, menadżerka ds. treści oryginalnych Netflix. 

Pierwszy sezon "Sexify" ma liczyć 8 odcinków, a na platformie Netflix pojawi się jeszcze w tym roku! Oficjalna data premiery jednak nie jest jeszcze znana.

Zobacz także: Poślubiły wojnę, a potem wyśpiewały swój strach. "Pojedynek na głosy" to ich historia [recenzja]

Niektóre seriale są naprawdę odważne. Wybraliśmy 10 produkcji telewizyjnych, które aż kipią erotyzmem. Są w nich naprawdę gorące sceny seksu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów