Netflix stworzy serial o kultowej piosenkarce! Jej rolę grała kiedyś sama Jennifer Lopez

Paulina Ermel 12.12.2018
Jennifer Lopez jako Selena Quintanilla
Fotografia: WARNER BROTHERS / Album/EAST NEWS

Mamy dla was świetną wiadomość! Netflix zapowiedział właśnie, że powstanie serial o życiu Seleny Quintanilli!

Pamiętacie film "Selena" z Jennifer Lopez w roli głównej? Produkcja z 1997 roku podbiła serca widzów i fanów meksykańsko-amerykańskiej, tragicznie zmarłej wokalistki Seleny Quintanilli. I choć od premiery tamtego filmu upłynęło wiele czasu, pamięć o Selenie wciąż jest żywa. I to za sprawą platformy Netflix!

Platforma zapowiedziała właśnie, że stworzy serial o życiu Seleny! My nie możemy się doczekać!

Netflix zapowiada serial o Selenie

Netflix wypuścił właśnie zapowiedź serialu o kultowej piosenkarce. Kim była Selena Quinanilla? Wokalistka znana była najbardziej w krajach hiszpańskojęzycznych, ale zdobyła też rozgłos na całym świecie. Meksykańsko-amerykańska wokalistka rozpoczęła karierę już jako dziecko. Śpiewała głównie muzykę tejano. W wieku kilkunastu lat wydawała już płyty, a w wieku 22 lat otrzymała nagrodę Grammy za album "Selena Live!".

O Selenie było głośno nie tylko za sprawą talentu i promowania muzyki latynoskiej. Świat zszokowała informacja o jej przedwczesnej śmierci - w wieku zaledwie 24 lat została postrzelona przez przyjaciółkę i menadżerkę Yolandę Saldivar.

Będziecie oglądać serial o Selenie?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Netflix ma bardzo różnorodną ofertę, z którą warto się zapoznać. Zobaczcie 11 filmów romantycznych, które znajdziecie na tej platformie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów