Netflix testuje nową funkcję! Pokaże TOP 10 najciekawszych produkcji

Netflix na laptopie
Fotografia: Shutterstock

Netflix przygotował prawdziwą niespodziankę dla swoich użytkowników! Testuje nową funkcję, która jeszcze bardziej ułatwi im korzystanie z serwisu.

Netflix co jakiś czas testuje nowe funkcje, żeby urozmaicić korzystanie z platformy użytkownikom. Tym razem przegotował dla nich coś ekstra! Już niedługo będziemy mogli dowiedzieć się, po jakie filmy i seriale najczęściej sięgają użytkownicy Netflixa. Wszystko dzięki nowej funkcji, którą aktualnie testują właściciele platformy. Zamierzają stworzyć listy TOP 10, które wskażą nam właśnie najpopularniejsze obecnie filmy i seriale, jakie znajdują się na platformie.

Zobacz także: Netflix wydał film dokumentalny o Beyonce. Zobacz zwiastun "Homecoming"

Netflix TOP 10

Nie tylko te najpopularniejsze produkcje, o których jest głośno w mediach, warto obejrzeć na Netflixie. Platforma ma w swoich zasobach prawdziwe perełki, które są nieco mniej komercyjne, ale widzowie chętnie po nie sięgają.

Teraz, dzięki listom TOP 10, będziemy mogli bez problemu je odkryć!

Jeśli ktoś chciałby oglądać to, co oglądają inni, ta funkcja ułatwi im wybranie odpowiedniego tytułu. Po kilku miesiącach testów przekonamy się, czy zakończyć program testów, czy rozszerzyć go na kolejne rynki - mówi Reed Hastings, CEO Netflixa. 

Podpowiedzi nie będą jednak uzupełnione tym, ilu widzów obejrzało daną produkcję. W pierwszej kolejności funkcję "TOP 10" będą mogli przetestować użytkownicy w Wielkiej Brytanii.

Zobacz także: Netflix wydaje nowy thriller "Perfekcja". Już sam zwiastun trzyma w napięciu!

Netflix potrafi trafić w gust swoich widzów, ale też dlatego, że wydaje na swoje produkcje ogromne kwoty! Oto najdroższe seriale Netflixa.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów