Netflix i Instagram łączą siły! Podziel się ulubionym serialem z przyjaciółmi

Aplikacja Netflix na iPhonie
Fotografia: Shutterstock

Netflix ma niespodziankę dla swoich użytkowników! Od teraz każdy widz będzie mógł podzielić się ze znajomymi ulubionymi produkcjami dostępnymi na platformie. 

Netflix jest najpopularniejszą platformą streamingową na świecie, tuż obok HBO. Twórcy Netflixa doskonale wiedzą, jak umilić oglądanie seriali swoim użytkownikom. Właśnie stworzyli dla nich nową, niezwykle interesującą opcję! Okazuje się, że łączą swoje siły z Instagramem i od teraz widzowie będą mogli dzielić się swoimi ulubionymi serialami Netflixa ze znajomymi. To doskonała gratka zarówno dla fanów Netflixa, jak i aplikacji Instagram, których jest naprawdę bardzo dużo. 

Zobacz także: Oscary 2019 - znamy nominacje! "Roma" Netflixa z największą liczbą szans na statuetki

Netflix na Instagramie

Od teraz będziemy mogli udostępniać swoje ulubione seriale i przeżycia z nimi związane na InstaStories! Wystarczy zaktualizować aplikację Netflixa, a następnie, podczas oglądania filmu lub serialu, który bardzo nam się podoba, nacisnąć przycisk "Udostępnij" i wybrać "Relacja na Instagramie". Wówczas serwis przekieruje nas do panelu Stories na Instagramie. Tam będzie można dodać wszystkie elementy, które dodajemy zazwyczaj na InstaStory. To jednak nie wszystko!

Znajomi, do których wyślemy takie Story, będą mogli kliknąć na udostępniony tytuł i zostaną przeniesieni bezpośrednio do aplikacji Netflixa! Niestety, jest jeden szkopuł. Nowa opcja jest dostępna wyłącznie na iPhonie. W związku z tym użytkownicy Androida, których w naszym kraju jest znacznie więcej, na razie będą musieli obejść się smakiem. Jak na razie nie ma informacji na temat tego, czy Netflix zdecyduje się wprowadzić nową opcję również na telefonach bez systemu iOS. 

Zobacz także: Netflix dla kobiet i o kobietach. Najlepsze produkcje z myślą o paniach

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów