Lubisz Netflixa, ale wciąż brakuje w nim twojego ulubionego serialu? Zgłoś go!

Katarzyna Leszczyńska 09.07.2018
Laptop z otwartym Netflixem, kawa i notatki
Fotografia: Shutterstock

Netflix wychodzi naprzeciw swoim użytkownikom. Władze platformy utworzyły formularz, w którym użytkownicy mogą zgłosić film i serial, jaki chcieliby oglądać.

Netflix jest największą platformą filmową dostępną na rynku. Cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W jego zasobach jest coraz więcej filmów i seriali, które uwielbiają kinomani. Wciąż jednak niektórzy oczekują na swoje ulubione produkcje. Teraz władze Netflixa wychodzą im naprzeciw, pozwalając użytkownikom na wpływanie na ich decyzje.

Zobacz także: Najlepsze seriale dla kobiet od Netflixa. O kobietach i dla kobiet

Netflix stworzył formularz, w którym każdy serialowy oraz filmowy maniak może zaproponować seriale, które chciałby zobaczyć na platformie. Każda z propozycji zostanie przeanalizowana przez serwis pod względem możliwości nabycia praw, kosztu licencji i potencjału oglądalności. Później zgłoszenie trafia do bazy, o czym użytkownik zostaje powiadomiony mailowo. 

Jak zgłosić serial do Netflixa?

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ. Jednorazowo można wpisać aż 3 produkcje. Pamiętajcie jednak, że muszą być to tytuły, które nie są powiązane z innymi platformami. "Gra o Tron" oraz "Wielkie kłamstewka" np. odpadają, ponieważ są to seriale stworzone przez HBO, do których Netflix z pewnością nie otrzyma praw. Jeżeli produkcja, którą chcecie zgłosić nie jest tworzona przez konkurencyjną platformę – ogranicza was jedynie wyobraźnia.

Zobacz także: Możesz oglądać seriale i jeszcze ci za to zapłacą. To poważna propozycja Netflixa

Netflix - formularz zgłoszeniowy
Fotografia: Netflix.com
Zagłosuj

Lubicie seriale Netflixa?

Liczba głosów:

Te seriale w ubiegłym roku zyskały miano najlepszych:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów