Kolejna Polka święci sukcesy w Hollywood! Natalia Safran zagrała w filmie "Aquaman", a nawet... wyprodukowała go!

Natalia Safran w białym sweterku i ze szklanką w ręce siedzi na stole
Fotografia: Instagram/nataliasafran

Kto by się tego spodziewał! "Aquaman" bije rekordy popularności na całym świecie. Okazuje się, że za jego sukces odpowiada Polka!

Filmy o superbohaterach zawsze są bardzo popularne. W grudniu swoją premierę miała najnowsza produkcja DC Comics, "Aquaman". W filmie występuje śmietanka gwiazd hollywoodzkich, m.in.: Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe oraz Nicole Kidman. Okazuje się, że wśród tych światowej sławy nazwisk znalazła się również Polka! Natalia Safran nie dość, że występuje w produkcji o wodnym superbohaterze, to jeszcze jest jedną z jej producentów!

Zobacz także: Najlepsze filmy science fiction w historii kina. TOP 51

Natalia Safran: Polka od "Aquamana"

Natalia Safran pochodzi z Poznania. Jest współwłaścicielką firmy The Safran Company, która wraz z Warner Brothers wyprodukowała "Aquamana". To jednak nie wszystko! Natalia wcieliła się w filmie również w jedną z ról. Zagrała Królową Rinę, władczynię podwodnego królestwa rybaków, Fisherman Kingdom.

Zakładanie jej kostiumu i makijaż każdego dnia kosztował specjalistów na planie około 5 godzin. Ściągano go natomiast w granicach 2 godzin. Nie da się ukryć jednak, że charakteryzacja w filmie jest niesamowita! 

Królowa Rina, którą gram w filmie, na swoich łuskach ma też spektakularne zdobienia. Zostały wykonane w skórze ryby sprowadzonej z brazylijskiej Amazonii, przez parę znanych brytyjskich artystów - powiedziała Safran w rozmowie z "Plotkiem". 

Obecnie Natalia Safran przebywa w Los Angeles, gdzie mieszka na stałe i pracuje. W Poznaniu wciąż mieszka jej rodzina, w związku z czym Polka bywa w rodzinnym mieście minimum dwa razy do roku. Interesuje się nie tylko produkcją filmową i aktorstwem. Wraz z bratem, Mikołajem Jaroszykiem, od lat piszą i produkują piosenki do amerykańskich filmów.

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Na jedne filmy ochoczo chodzimy do kina, inne nieco mniej do nas przemawiają. Te produkcje cieszyły się największą popularnością wśród polskich widzów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów