Duet Lady Gagi z Bradleyem Cooperem! "Narodziny gwiazdy" powalczą o Oscara?

Katarzyna Leszczyńska 07.06.2018
"Narodziny gwiazdy": Bradley Cooper i Lady Gaga śpiewają w duecie
Fotografia: EAST NEWS

Lady Gaga nie do poznania, a Bradley w podwójnym debiucie. Już sam zwiastun filmu "Narodziny gwiazdy" wzbudza ogromne emocje.

W październiku na polskich ekranach ujrzymy niezwykły film. Niezwykły pod kilkoma względami. Po pierwsze jest to debiut reżyserski Bradleya Coopera, który w produkcji wcieli się też w główną rolę. Po drugie u jego boku zagra Lady Gaga. Po trzecie gwiazdy zaśpiewają w duecie! "Narodziny gwiazdy" już są uznawane za faworyta do Oscara.

Zobacz także: Lady Gaga cierpi na zespół stresu pourazowego. Spotkała ją wielka tragedia

Bradley Cooper w filmie wciela się w rolę Jacksona Maine'a, gwiazdora muzyki country. Pewnego dnia odkrywa talent skromnej wokalistki i przedstawia światu nieznaną dotąd Ally, w której postać w produkcji wciela się Lady Gaga. Tę dwójkę oprócz duetu połączy również ogromne uczucie. Granica między miłością a zazdrością jest jednak bardzo cienka, o czym bohaterowie szybko się przekonają.

"Narodziny gwiazdy" zwiastun

Duet Bradleya Coopera z Lady Gagą po prostu trzeba zobaczyć! Właśnie wyszedł zwiastun filmu. Jeżeli cała produkcja będzie na takim poziomie, czeka nas wspaniałe widowisko. Historia przedstawiona w "Narodzinach gwiazdy" fanom kina jest już dobrze znana. Po raz pierwszy została przedstawiona w 1937 roku, kiedy tytułową gwiazdę zagrała Janet Gaynor. Film w reżyserii Coopera będzie trzecim remakiem. W 1954 roku gwiazdę zagrała Judy Garland, w 1976 roku natomiast legendarna Barbra Streisand.

Zobacz także: Naukowcy wytypowali idealną męską twarz. W czołówce Gosling, Beckham i Cooper

"Narodziny gwiazdy" to nie będzie pierwszy raz na ekranie Lady Gagi. Wokalistka wystąpiła już w m.in.: "Sin City: Damulka warta grzechu" oraz "American Horror Story". Do tej pory radziła sobie świetnie. Mamy nadzieję, że i tym razem wypadnie dobrze, zwłaszcza, że będzie to rola, w której zaprezentuje też swój talent muzyczny. A jak w tej dziedzinie wypadnie Bradley Cooper? Przekonamy się już 26 października, ponieważ właśnie wtedy odbędzie się polska premiera filmu.

Zobacz w galerii filmy, w których aktorzy uprawiali seks naprawdę:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów