Wyobrażasz sobie "Narodziny gwiazdy" bez Lady Gagi? Główną rolę miała zagrać inna piosenkarka

Lady Gaga i Bradley Cooper w kadrze z filmu "Narodziny gwiazdy"
Fotografia: Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Lady Gaga była rewelacyjna w "Narodzinach gwiazdy"! Okazuje się jednak, że inna znana wokalistka była brana do roli Ally. Wyobrażacie sobie film bez Lady Gagi?

"Narodziny gwiazdy" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2018 roku. Już w najbliższą niedzielę powalczy o Oscara 2019. Nasze serca zdobył przede wszystkim ekranowy duet: Lady Gaga i Bradley Cooper. Do tego stopnia, że dziś już nie wyobrażamy sobie filmu bez tej dwójki. Okazuje się jednak, że w produkcji, która była debiutem reżyserskim Bradleya Coopera, na początku miała zagrać inna znana wokalistka. Czy poradziłaby sobie równie dobrze jak Lady Gaga?

Zobacz także: Oscary 2019 już za chwilę! Sprawdź, gdzie obejrzeć galę!

"Narodziny gwiazdy" bez Lady Gagi?

Przypomnijmy, że "Narodziny gwiazdy" to trzeci remake filmu z 1937 roku. Do tej pory tytułowe gwiazdy zagrały m.in.: Barbra Streisand oraz Judy Garland. Gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje o filmie tworzonym przez Bradleya Coopera, byliśmy zachwyceni, że to właśnie Lady Gaga zagra wschodzącą gwiazdę Ally. Okazuje się jednak, że nie był to tak oczywisty wybór jak nam się wydawało, a główną bohaterkę miała zagrać zupełnie inna, choć równie znana wokalistka.

W rolę Ally pierwotnie miała wcielić się Beyonce! Według doniesień mediów piosenkarka postawiła jednak zbyt wygórowane żądania finansowe, których nie mogli spełnić producenci filmu Bradleya Coopera. Na całe szczęście, bo nie wyobrażamy sobie tej produkcji bez Lady Gagi! Amerykańska piosenkarka, choć ma nikłe doświadczenie filmowe, wypadła na ekranie rewelacyjnie! Co prawda producenci obawiali się obsadzenia jej w głównej roli, ostatecznie jednak to był strzał w dziesiątkę.

Lady Gaga i Bradley Cooper z dumą promują swój film. Już 24 lutego, podczas 91. gali rozdania Oscarów, wspólnie wystąpią na scenie i na żywo zaśpiewają utwór "Shallow". 

Zobacz także: Bradley Cooper zaśpiewał z Lady Gagą na jej koncercie. Wzruszające nagranie!

Coraz chętniej chodzimy do kina i uwielbiamy oceniać obejrzane przez nas filmy! Te filmy 2018 oceniliśmy najwyżej! "Zimna wojna" dopiero na 3. miejscu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów