Bradley Cooper doprowadził Lady Gagę do łez!

Lady Gaga w różowej sukni i Bradley Cooper w garniturze na czerwonym dywanie na Festiwalu w Wenecji
Fotografia: SplashNews.com/East News

"Narodziny gwiazdy" budzą coraz większe emocje. Po premierze światowej krytycy byli zachwyceni filmem. Teraz Cooper doprowadził Lady Gagę do łez. Dlaczego?

"Narodziny gwiazdy" są najgłośniejszym filmem, który swoją premierę będzie miał jeszcze w tym roku. Po światowej premierze produkcji, która miała miejsce w Wenecji, krytycy byli zachwyceni obrazem wyreżyserowanym przez Bradleya Coopera. Okazuje się, że największe emocje jednak nawiązały się między członkami ekipy filmowej. Zwłaszcza między Cooperem a Lady Gagą.

Lady Gaga płacze po słowach Coopera

Ostatnio aktorzy, którzy występują w "Narodzinach gwiazdy": Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliot oraz Anthony Ramos, udzielili wywiadu w programie "Good Morning America". Z niego możemy dowiedzieć się, jak wyjątkowe relacje łączą członków produkcji. Bradley Cooper skorzystał z okazji i wyraził swój zachwyt nad osobowością Lady Gagi. Widać, że ta dwójka dogaduje się świetnie. Mogliśmy to zobaczyć zarówno w zwiastunie "Narodzin gwiazdy" oraz na festiwalu w Wenecji, na którym aktorzy pojawili się na czerwonym dywanie, trzymając się za ręce.

Tak się cieszę, że Bóg dał jej talent, który ma. (…) Ona jest piękną istotą ludzką – powiedział Cooper o swojej koleżance z planu.

Słowa aktora niezwykle wzruszyły piosenkarkę. Ta nie pozostała dłużna Bradleyowi i opowiedziała o wyjątkowej chemii, która połączyła ich na planie. Zachwyciła się także jego głosem, co nie było tak oczywiste, ponieważ do tej pory mało kto wiedział, że Cooper jest muzykalny.

Od razu poczuliśmy chemię, gdy tylko się spotkaliśmy. Gdy tylko otworzyłam drzwi i go zobaczyłam od razu zapytałam, czy jest głodny. Oboje jesteśmy Włochami, pochodzimy ze wschodniego wybrzeża i zanim się zorientowałam już odgrzewałam mu resztki i jedliśmy razem. (…) Zaczął śpiewać. Zatrzymałam się i powiedziałam "O mój Boże, Bradley, Twój głos, możesz śpiewać".

Okazuje się, że to właśnie dzięki Cooperowi na planie panowała tak wyjątkowa atmosfera. Na koniec Lady Gaga odwdzięczyła się reżyserowi równie pięknymi słowami, które mogą poruszyć każdego fana Bradleya.

Bradley naprawdę był niesamowitym liderem w tworzeniu tej pięknej rodziny. Po prostu kocham każdą pojedynczą osobę, która siedzi tutaj dzisiaj i czuję się wdzięczna, że tu jestem – zdradziła Gaga.

Tak wyjątkowa atmosfera po prostu musiała przełożyć się na jakość produkcji. To będzie niezwykły film. Zwłaszcza sądząc po dotychczasowych opiniach krytyków i zagranicznych widzów. Już nie możemy doczekać się, kiedy "Narodziny gwiazdy" pojawią się w Polsce! Premiera filmu już 30 listopada. Cały wywiad z ekipą możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz także: Ryan Gosling w innym wcieleniu! Zobacz międzynarodowy zwiastun "Pierwszego człowieka". Kiedy premiera?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Niektóre role wymagają od aktorów ogromnych poświęceń. W tych filmach uprawiali seks na planie naprawdę! Te nazwiska was zaskoczą.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów