02.11.2017 09:12

Najnowsze zdjęcie z planu "Kobiet mafii" wywołało spore zamieszanie. Chodzi o jedną osobę za plecami Dygant

Fani nie wyglądają na zadowolonych.

Zdjęcie z planu "Kobiety mafii"

Fotografia: Facebook/PatrykVegaOfficial

Patryk Vega wie jak to zrobić, aby produkcja, nad którą pracuje, nie schodziła z ust fanów i mediów. Jego najnowszy film "Kobiety mafii", którego premiera przewidziana jest na luty 2018, jest już szeroko komentowany. 

Vega, podobnie jak obsada filmu, publikuje w mediach społecznościowych dużo zdjęć z planu produkcji. Widać na nich ulubionych aktorów reżysera, w tym Agnieszkę Dygant czy Piotra Stramowskiego. Ostatnia fotografia wstawiona przez Vegę wzbudziła spore kontrowersje wśród fanów. 

"

"Kobiety mafii"- Agnieszka Dygant na planie filmu - napisał.  "

Choć Agnieszka Dygant uznawana jest za jedną z najlepszych polskich aktorek i według wielu krytyków jedynie jej rola filmie "Botoks" się obroniła, to fani Vegi zarzucili mu monotonność i wciąż ten sam dobór aktorów. 

"

Znowu Dygant? Jeszcze trochę otworzę szafę i też wyskoczy Pani Dygant - żartowali.  "

Jednak jeszcze większe kontrowersje wywołała postać, którą można zobaczyć na drugim planie zdjęcia. Agnieszka Dygant jest centralną postacią fotografii, a za nią stoi "grupa dresiarzy", wśród których internauci wypatrzyli popularną z pewnego show postać. 

"

Dobrze widzę, że załapał się Alanik z "Warsaw Shore"? Ten po prawej.  "

"

Alan jest jedną z kobiet mafii - kpili internauci.  "

Fani nie pomylili się, ponieważ na zdjęciu faktycznie widać uczestnika programu. Alan Kwieciński na swoim Instagramie opublikował fotografię z Piotrem Stramowskim. Jeden z internatów zauważył również postać z programu "Ex na plaży". 

Podoba Wam się taki dobór obsady? ;)

Który z filmów Patryka Vegi podobał Ci się najbardziej?