Te filmy są tak złe, że aż trzeba się z nimi zapoznać. 6 najgorszych filmów w historii, które musicie zobaczyć!

Katarzyna Leszczyńska 04.04.2018
James Franco jako Tommy Wiseau w "The Disaster Artist"
Fotografia: YouTube/A24

Każdego roku w kinie pojawiają się różne produkcje. Zazwyczaj te dobre zapadają nam w pamięć. Są również tak złe produkcje, że nie da się o nich zapomnieć.

Każdego roku producenci kinowi oferują nam przeróżne produkcje, które raz bywają lepsze, a raz gorsze. Prawdziwi kinomani starają się oglądać większość z nich, żeby móc wyrobić sobie zdanie o każdym. I choć przeciętnych filmów każdego roku jest znacznie więcej niż tych, które można uznać za udane, niektóre są na tyle złe, że przechodzą do kanonu światowej kinematografii.

Zobacz także: Angelina Jolie i Antonio Banderas w "Grzesznej miłości" uprawiali seks naprawdę! 10 filmów, w których sceny seksu były prawdziwe

W większości o tych gorszych produkcjach dość szybko zapominamy. W historii kina pojawiły się jednak również takie filmy, które są obiektem drwin, jednak mają ogromną rzeszę fanów, którzy lubią dyskutować na ich temat i do nich powracać. Choć są przykładem tego, jak filmów nie robić, jednocześnie zapadły w pamięć widzów na długo, a nawet… powstają o nich inne produkcje! Zobaczcie w poniższej galerii, jakie najgorsze filmy warto zobaczyć.

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów