Grał w "Na dobre i na złe" od pierwszych odcinków, potem odszedł. Teraz powraca do serialu!

Katarzyna Leszczyńska 20.06.2018
Na dobre i na złe: Paweł Wilczak, Artur Żmijewski i Marian Opania na planie
Fotografia: EAST NEWS

"Na dobre i na złe" nie znika z ekranów od 19 lat. Do produkcji powraca aktor, który grał w serialu od pierwszych odcinków. Kochamy go!

Fani "Na dobre i na złe" tęsknią za starą obsadą serialu. I choć obecnie w produkcji gra wielu znanych i lubianych aktorów, Polacy przyzwyczaili się do Zosi, Kuby, Brunona, którzy byli w niej od samych początków, a potem zniknęli z ekranu. Ku ich uciesze już niedługo w serialu znów zawita aktor, który był z ekipą "Na dobre i na złe" od samego początku.

Zobacz także: Tomek z "Na dobre i na złe" już tak nie wygląda. Ależ on się zmienił

Według doniesień mediów do serialu po 2 latach powróci Marian Opania, który od pierwszych odcinków "Na dobre i na złe" wcielał się w postać profesora Zyberta. To z pewnością sprawi wiele radości fanom produkcji. Zybert jest postacią uwielbianą zarówno przez innych bohaterów, jak i widzów. To wspaniałe, że Marian Opania pozostaje wierny "Na dobre i na złe" już 19 lat.

Profesor Zybert wraca do Leśnej Góry

W 2016 roku Marian Opania zdecydował się na odejście z serialu. Wówczas jego bohater uległ wypadkowi i zrezygnował z dalszej pracy w szpitalu w Leśnej Górze. Teraz powraca i znów na stałe zagości na naszych ekranach.

Teraz jako doświadczony profesor medycyny będzie wykładowcą na uczelni. Rola dla pana Mariana jest już pisana i powstaje scenariusz z jego udziałem. Wszyscy go lubią i przez kilka lat brakowało go na planie. Ekipa już się cieszy. I jak wszystko dobrze pójdzie, we wrześniu aktor pojawi się na planie – powiedziała osoba z produkcji w rozmowie z "Faktem".

Już nie możemy się doczekać na jego powrót! A wy tęskniliście za profesorem Zybertem?

Zobacz także: Zagrała Agnieszkę w "Na dobre i na złe" i zniknęła z mediów. Dziś wraca na ścianki odmieniona

Zobaczcie w galerii, ile za jeden dzień zdjęciowy zarabiają serialowi aktorzy:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów