24.01.2018 12:11

Na antenę TVN-u wraca uwielbiany przez widzów serial. Zmieni nazwę z oczywistego powodu

Kto znajdzie się w obsadzie?

Marcin Prokop prezentuje ramówkę TVN-u

Fotografia: X-NEWS

Dziesięć lat temu telewidzowie oszaleli na punkcie serialu TVN39 i pół”. Jak podaje magazyn „Flesz”, już jesienią 2018 roku zobaczymy na ekranie kontynuację hitu sprzed dekady z Tomaszem Karolakiem w roli głównej. Oczywiście gwiazdor ponownie w nim zagra. Wiadomo też, że serial będzie miał zupełnie inną nazwę. 

Skąd taka zmiana? Wiadomo, że skoro dziesięć lat temu główny bohater kończył czterdziestkę, tym razem twórcy muszą go nieco postarzyć. Dlatego też serial nie będzie mógł nazywać się „39 i pół”. Jak podaje magazyn, tym razem ma to być „50 i co?”. Produkcja z 2008 roku wypromowała wiele gwiazd, które obecnie są aktywne w mediach. O niektórych nawet jest bardzo głośno.

Tomasz Karolak i Alan Andersz w "39 i pół"

Fotografia: X-NEWS

 „39 i pół” - obsada

W pamiętnym „39 i pół” obok Karolaka zagrali również m.in.: Daria Widawska, Magdalena Boczarska i Sonia Bohosiewicz. Serial oprócz tego wypromował takie gwiazdy jak: Alan Andersz, Antoni Królikowski, Magdalena Lamparska i nawet… Marina. Obecna żona Wojciecha Szczęsnego wcielała się w nim w uzdolnioną córkę głównego bohatera, która marzy o karierze muzycznej. W serialu wystąpił również zespół Afromental, jeszcze na początkach swojej sławy.

Jak na razie nie wiadomo, kto ostatecznie oprócz Karolaka znajdzie się w obsadzie serialu. Aktor ma również wystąpić jesienią w nowej edycji programu „Azja Express”. Chcielibyście, żeby stara ekipa „39 i pół” powróciła w kontynuacji serialu?

Tomasz Karolak i Daria Widawska w "39 i pół"

Fotografia: X-NEWS

Antoni Królikowski i Alan Andersz w "39 i pół"

Fotografia: X-NEWS

Alan Andersz i Magdalena Lamparska w "39 i pół"

Fotografia: X-NEWS

Cieszycie się z powrotu "39 i pół"?