Największa tajemnica Myszki Miki została rozwiązana! Też się nad tym zastanawialiście?

Myszka Miki i Myszka Minnie w Disneylandzie
Fotografia: ASSOCIATED PRESS/East News

Znacie największe ciekawostki o Myszce Miki? Nad tą tajemnicą głowili się wszyscy fani kreskówki! 

Te myszki to najpopularniejsze postacie z bajek od wielu lat! Mowa oczywiście o Miki i Minnie, które bawią coraz to młodsze pokolenia, a animacje z nimi w rolach głównych z czasów młodości pamiętają nawet nasi rodzice. Okazuje się, że fani ich przygód od lat borykają się z jedną zagadką, mianowicie - co tak naprawdę łączy ten duet? Widzieliśmy bowiem na ekranie, że jest między nimi jakieś uczucie, ale czy oni tak naprawdę byli parą lub małżeństwem? Odpowiedział na to sam Walt Disney w jednym z wywiadów sprzed lat!

Zobacz także: Księżniczki Disneya łączy przerażający szczegół! Od teraz oglądanie bajek będzie wyglądało inaczej 

Myszka Miki: ciekawostki. Największa tajemnica Disneya rozwiązana!

Ta tajemnica od lat nurtuje fanów Myszki Miki i Myszki Minnie. Okazuje się jednak, że Walt Disney kiedyś już ją wyjaśnił.

Oficjalnie - Miki i Minnie są małżeństwem. Przynajmniej taki był zamysł twórców. 

Prywatnie Mickey jest żonaty z Minnie. Na ekranie sprowadza się to do tego, że Minnie jest wybranką jego serca - powiedział Walt Disney w 1933 roku, w rozmowie z "Film Pictorial Magazine".

Okazuje się, że relacja między postaciami była bardziej lub mniej oficjalna, w zależności od fabuły danego odcinka.

Jeżeli historia wymaga romantycznych zalotów, Minnie jest dziewczyną. Jeżeli historia wymaga małżeństwa, pojawiają się jako mąż i żona - wyjaśnił Disney.

Co ciekawe, wśród teorii fanów na temat najsłynniejszych myszy na świecie, pojawiają się także głosy, że Miki i Minnie są bliźniakami. Nie ma to jednak nic wspólnego z rzeczywistością, zważywszy na więź, jaka ich łączy. Gdyby byli spokrewnieni, nie mogliby przecież być parą. 

Zobacz także: Oto najpopularniejsze i najnowsze filmy Disneya! TOP 50

Uwielbiasz bajki Disneya? Zawsze marzyłaś o tym, żeby zostać księżniczką? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie i przekonaj się, która księżniczką z Disneya jesteś.

Quiz: księżniczki Disneya
Rozwiąż quiz

Którą księżniczką Disneya jesteś?

Quiz: księżniczki Disneya

1. Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów