Morderstwo legendarnego projektanta jest tematem kolejnego sezonu "American Crime Story"

Redakcja 19.10.2016
Gianni Versace
Fotografia: East News

Ta historia zawiera w sobie wszystko to, co interesuje żądnych sensacji widzów. Modę, pieniądze i tajemnicę.

Serial "American Crime Story" uznawany jest za jedną z najlepszych produkcji 2016 roku. Nominowany do wszystkich możliwych amerykańskich nagród telewizyjnych opowiada o procesie O.J. Simpsona - słynnego futbolisty i aktora, który zamordował swoją żonę. W trzeciej serii twórcy opowiedzą historię, która ma szansę pobić rekordy popularności pierwszej.

"Versace/Cunanan" rozłoży na czynniki pierwsze drastyczne morderstwo założyciela domu mody Versace - Giannim, do którego doszło w 1997 roku. Andrew Cunanan był seryjnym mordercą, który kilka dni po zabiciu Versace w jego pałacu, popełnił samobójstwo. Ryan Murphy, który odpowiedzialny jest za poprzednie sezony i za popularny serial "American Horror Story", stworzy scenariusz na podstawie książki "Vulgar Favors" Maureen Orth, która zawiera rozmowy z 400 ludźmi z otoczenia mordercy i ofiary. 

Historia Gianniego Versace ma być trzecim sezonem serialu, choć drugi jeszcze nie powstał. Jego premiera odbędzie się dopiero na początku 2017 roku. Będzie opowiadał o tragicznych skutkach huraganu Katrina w Nowym Orleanie.

Dom Gianniego Versace
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów