John Travolta w filmie "Moose" zmienił się nie do poznania. Czy wygląda jak psychopata?

Anna Respondek 26.04.2018
John Travolta
Fotografia: EAST NEWS

Pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu filmu "Moose". Charakteryzatorzy zdecydowanie się postarali.

Od dawna wiadomo, że zdolności charakteryzatorów potrafią zaskoczyć. Tym razem udowodnili to specjaliści pracujący przy filmie "Moose", w którym jedną z głównych ról gra John Travolta

Zobacz także: Nowy teledysk Katarzyny Nosowskiej to prawdziwy hit. Takiej jej jeszcze nie znamy

"Moose" opowiada historię gwiazdy kina i jej psychofana, który postanawia śledzić każdy krok swojego idola. Ta obsesja ostatecznie doprowadza do niebezpiecznych sytuacji i na zawsze zmienia życie głównych bohaterów. 

Na brudnych ulicach Hollywood, owładnięty obsesją na punkcie celebrytów duży chłopiec czuje się urażony przez swoją ulubioną gwiazdę kina podczas rozdawania autografów. Wówczas rozpoczyna szaleńczą pogoń, aby otrzymać odpowiedź od swojego idola. Prowadzi to do włamania do domu i bardzo długiej nocy, która nieodwracalnie zmieni życie obu mężczyzn - można przeczytać na Instagramie filmu "Moose".

Produkcja ma być pełna czarnego humoru i w satyryczny sposób przedstawiać obsesję związaną z gwiazdami kina i muzyki, jaka panuje wśród wielu ludzi. Scenariusz thrillera oparty jest na wydarzeniach z życia wokalisty Limp Bizkit, który jest również reżyserem filmu. 

W rolę psychofana wciela się właśnie John Travolta, który w filmie przeraża swoim wyglądem jeszcze bardziej niż w życiu prywatnym. 

Zobacz także: Emma Watson miała zostać niewolnicą seksualną. Nowe fakty dotyczące sekty Nxvim

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów