"Monopoly" - powstanie film na podstawie kultowej gry. Kevin Hart w obsadzie

Magdalena Barszczak 18.01.2019
Kevin Hart
Fotografia: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Popularna gra planszowa Monopoly doczekała się filmu kinowego. W obsadzie pojawi się m.in. aktor znany z roli w "Jumanji: Przygoda w dżungli".

O tym, że planowany jest film na podstawie kultowej gry Monopoly, wiadomo było już dawno. W końcu znamy więcej konkretów! W produkcji ma pojawić się Kevin Hart, o którym ostatnio było głośno ze względu na jego rezygnację z prowadzenia gali Oscarów.

Zobacz także: Dlaczego warto grać w gry planszowe?

Powstanie film na podstawie gry Monopoly

Firma Hasbro w końcu doszła do porozumienia z wytwórnią filmową Lionsgate i zabrała się za kompletowanie obsady. Reżyserem ma być Tim Story, mający w dorobku m.in takie filmy jak "Prawdziwa jazda", "Fantastyczna Czwórka", "Myśl jak facet" czy "New York Taxi".

W jednej z ról w "Monopoly" zobaczymy Kevina Harta ("Jumanji: Przygoda w dżungli" i "Agent i pół"). Aktor jest na etapie finalizowania kontraktu. Nie wiadomo jeszcze kogo zagra, ale według najnowszych informacji obejmie także funkcję producenta filmu.

Mniej wiemy na temat samej fabuły. Wcześniej informowano, że scenarzystą filmu zostanie Andrew Niccol, znany m.in z "Truman Show". Jego scenariusz zakładał, że głównym bohaterem będzie chłopiec pochodzący z Baltic Avenue, który pragnie odnieść sukces w życiu. Nadarza się ku temu okazja, jednak po drodze napotyka wiele trudności. Niccol chciał stworzyć opowieść o poszukiwaniu szczęścia, przygodach, zabawie, a także... unikaniu więzienia.

Nakręceniem kinowego filmu na podstawie gry interesował się też Ridley Scott.

Czy twórcy filmu skorzystają z wcześniejszych pomysłów, tworząc fabułę, na razie nie wiadomo. Obejrzycie film?

Zobacz także: 5 seriali 2019 roku, których nie możemy się doczekać!

Przeglądając profil tej blogerki, możecie odnieść wrażenie, że widzieliście już gdzieś te zdjęcia. To nie przypadek!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów