Internauta zażartował z podobieństwa Brodki do postaci ze "Stranger Things". Jej odpowiedź? "Płaczę ze śmiechu"

Katarzyna Leszczyńska 03.11.2017
Screen ze zwiastuna "Stranger Thins 2" i Monika Brodka
Fotografia: Fotografie: YouTube/Netflix i Instagram/Monika Brodka

Humorystyczna grafika z piosenkarką podbiła sieć. Reakcja Brodki może niektórych zaskoczyć. 

Choć to mało popularne zjawisko w show-biznesie, niektóre gwiazdy naprawdę mogą pochwalić się ogromnym dystansem do własnej osoby. Przede wszystkim starają się nim charakteryzować artyści z młodego pokolenia. Wśród nich znalazła się Monika Brodka, która została ofiarą drobnego żartu ze strony internauty, co wykorzystała na swoim koncie na portalu społecznościowym.

Wszystko zaczęło się od Twittera. Jeden z użytkowników wstawił zdjęcia piosenkarki z różnych okresów jej kariery, na których artystka ma różne fryzury. Wszystko opisał pytaniem do pozostałych internautów: „Nie dziwi was to, że Monika Brodka zagrała wszystkie dziecięce role w #StrangerThings?”. Post może wydać się niezrozumiały dla tych, którzy nigdy nie widzieli serialu, jednak jego fanów rozbawił do łez.

Portal Naekranie.pl postanowił wykorzystać dowcip twitterowicza i stworzył grafikę tłumaczącą pozostałym internautom, o co dokładnie chodzi. Zestawili zdjęcia Moniki Brodki z trzema postaciami z serialu. Wśród nich znalazła się popularna Jedenastka. Trzeba przyznać, że podobieństwo piosenkarki, do każdej z nich jest uderzające.

Fani Brodki są rozbawieni dowcipem

Wokalistka wykazała się olbrzymim dystansem do samej siebie, ponieważ grafikę z Naekranie.pl wstawiła na swoje konto na Instagramie. Być może sama jest fanką „Stranger Things”. Jej fani nie kryli rozbawienia i w komentarzach wyrazili swój zachwyt nad prześmiewczą grafiką.

Powinni Cię wstawić do 3 sezonu.

Leżymy i płaczemy ze śmiechu.

Kolejne castingi są Twoje Monika.

Trzeba przyznać, że dowcip stworzony przez internautę jest rewelacyjny. Zwłaszcza, że niedawno była premiera nowego sezonu „Stranger Things”, więc wszystko zgrało się w czasie. A jeszcze fajniejsze jest to, że kawał wykorzystała sama zainteresowana. Lubimy takie poczucie humoru.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów